Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek a ruhák igénytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a ruhák igénytelen, műanyag anyagúak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2016. jan. 19. 15:32
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%
Én már túl vagyok az esküvőnkön és láttam is egy párat - a tapasztalat az, hogy nem a ruha meg a felhajtás adja a boldogságot, hanem a szerelem. Ha az megvan teljesen mindegy a körítés, nem mondom azt, hogy közbe ne valósítsa meg az ember az álmát, mert igen is megvalósítható! De ezek az álmok néha már annyira tárgyiasak és anyagiasak...Nem is a szépség meg a fazon számít, hanem a címke... :D Sokak agyát átmossák az amcsi műsorok.
2016. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó előtti a hozzád hasonló (ostoba) emberek dobálóznak egyből állandóan az irigy vagy labdával. :D Nem vagyok irigy, csak szimplán vagyok annyira értelmes, hogy képes vagyok egy ruhanemű és egy lakás reálisan elkérhető értékének felbecslésére. Hidd el megengedhetek magamnak drága ruhákat de nincs túlárazott dolgokra szükségem csak azért hogy legyen meg másoknak villogjak vele névtelen fórumokon, hogy az én ruhám aztán egy lakás ára. :D Ettől nem irigylésre méltó leszel, csak hülye.
2016. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az ilyen ruhák (alapból ez az összevissza bodorfodor alj nem tetszik), az anyaguk pedig természetellenesen fénylő.
2016. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%

23: Nem tökmindegy neked,hogy ki mennyit költ ruhára?! Talán tőled kéri rá a pénzt,vagy mi? Csak mert hozzászólásokon keresztül szajkózod ezt a lakás témát. Ezek szerint valahol mégis találva érzed magad! Egyébként elolvasva a hozzászólásokat,egyáltalán nem villogott,hanem csak egy hozzád hasonló kaliberű mindenlében két kanál kioktató gyökérnek válaszolt meg,mint amilyen te vagy!

Tőlem bárki akár 5 lakás árát is költheti valaki ruhára,hidegen hagy! Egy designer ruha pedig igenis nem 4 tigris piac kaliberű cucc,minőségi anyagokból készül,híres tervező nevével fémjelezve,és ezt kell megfizetni. Ezért leostobázni bárkit végtelen primitív. Gondolom akkor számodra a vörös szőnyeges szinésznők is ostobák,csak mert többmilliós designerruhákat viselnek. Nagyon elmés logikára vall,mi tagadás!

Szerintem meg neked egyszerűen csak savanyú a szőlő.

2016. jan. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
33%

23:ja! És bibibí, a százalékom is több,mint a tiéd,csakhogy ne tudj mibe belekötni!

Jézusom óvodás szinten vagy,és még szofisztikáltan fogalmaztam az előzőekhez képest,pedig igazuk van.

2016. jan. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
55%
Oké :D A színésznőkre by the way ráadják a ruhát mint ahogy az összes celebre promóció gyanánt. Értelmes ember akkor sem költ ilyen drága ruhákra ha megteheti, pláne nem arcoskodik vele :D De nyugi nem okoz álmatlan éjszakát ha valaki ilyesmire költ csak botorságnak tartom.
2016. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%

Szia! :)

Szerintem RÉGEN (kb 8-10 éve) ezek szépnek számítottak, de ma már ez nem divat, inkább igénytelennek mondanám. :)

2016. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
34%
Hát igen, elég igénytelenek, de nekem nem is annyira az anyagukkal van bajom, hanem inkább a szabásukkal. Egy jóra való tervező ilyen anyagokkal is tud csodát alkotni. Attól még, hogy valami fénylik, nem igénytelen. Igénytelenné attól válik, hogy ilyen fazonhoz használják. Folyton megy a lovagolás azon, hogy "fúj, fénylik, műanyag, olcsó szrrr...". De ha ezeket az anyagokat méregdrága esküvői méteráru boltban árulják, azonnal hanyat esnek tőle a minőség-fetisiszta pcsák, hogy mennyire gyönyörű és mennyire igényes....
2016. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!