Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek a ruhák igénytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a ruhák igénytelen, műanyag anyagúak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2016. jan. 19. 15:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem,utolsó de gondolom nem a poliacetát ruhák az álma mint a kérdezőnek. :)

Igényes vagy és ilyeneket linkelsz? Az kemény!

2016. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
38%
11 es,létező cég,bár tény,hogy a magadfajta csöves proliknak elérhetetlen!
2016. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
44%
Tudom, hogy létező cég, én is nézem a "mondj igent a ruhára". És te majd onnan fogsz magadnak ruhát venni, mi? hahahh. 😇
2016. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó eddig azt pofáztad,hogy nem is létező dolog,most hirtelen már képben vagy,nem is tudom ki lövi magát ezek szerint?...

Nem nézek tv-t a netes honlapjukon tetszik pár modell, az esküvőmig majd eldöntöm melyik legyen,de vigyorogj csak,ha jólesik,én sírni tudnék a hozzád hasonló kretének mentalitásán... Mert te nem engedheted meg magadnak,akkor a te végtelen eccerű logikád szerint más se. Kapaszkodj meg,az eddigi befutó modell, ami sanszos,hogy lesz,egy lakás ára!

2016. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
Durván igénytelen...
2016. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Igen, elég igénytelenek. Ha eltekintek attól, hogy ez a rengeteg strassz nagyjából tíz éve volt divat (hasonló ruhában táncoltam a szalagavatómon, még egyszer tuti nem venném fel), a ruhák nagyon merevek is.

Szerintem szép a selyem, vannak is selyemruháim, amiket imádok hordani, de azok nagyon nem így néznek ki.

2016. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Akkor most másodszor mondom, hogy beszélgettem valakivel erről. Az ilyen ruhák volt a téma. Függetlenül attól hogy ő vagy én hol vásárolunk. Ez most nem téma. És újból megjegyzem, hogy ilyen ruhát akkor sem vennék fel, ha ingyen adnák. Remélem így már érthető az álláspontom. Csak próbáltam semleges lenni és nem befolyásolni a válaszadásokat azzal, hogy úgy kérdezem hogy szerinted is ocsmány a fenti ruha? Világos így már? De minek töröm, ilyen stílusú válaszadóval szemben kár.


A stílus maga az ember! És nem a véleményeddel van a bajom.

2016. jan. 19. 21:46
 18/28 anonim ***** válasza:
55%
most itt van aki komolyan azzal villog hogy az esküvői ruhája egy lakás ára? Sok eszed van hogy ilyenekre dobsz ki ennyi pénzt. De sajnos a pénzt és az agyat nem sűrűn adják együtt.
2016. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ezt már én is túlzásnak gondolom. Vannak ésszerűségi határok is. Bár nem tudjuk a jövedelmi viszonyait. Lehet, hogy neki annyi, mint nekünk 100 000 Ft.
2016. jan. 19. 22:38
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

19:


Nem is tudtam,hogy az ész annak függvénye,hogy ki mennyit ad ki ruhára! Ha neki az fontos és megteheti,miért is ne? Az enyém se lesz olcsó,ha már itt tartunk,és pont lesz××om vadidegenek véleményét,vagy azt,hogy azzal lennék szimpatikus egy arctalan topicban,ha olcsó a ruhám...Elképesztő mennyi az írígy nő ezen a fórumon,(mert mi más íratja ezeket a kommenteket,ha nem az írígység),meg döbbenet a stílus,ahogy ismeretlenül minősítenek másokat, mert többet kimernek adni ruhára, mint amit a közvélemény "megenged"!

2016. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!