Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A fátyolban lévő (műanyag)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fátyolban lévő (műanyag) fésű nem teszi tönkre a frizurát mikor kivesszük belőle? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Volt valaki akinek ilyen átlátszó műanyag fésűs volt a fátyla? Hogy ment a kivétel, nem húzza ki a hajszálakat?

Nemsokára esküvő és már parázok...én is... :)


2010. júl. 13. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt a hajam mint a beton a fejem hátuljának a közepéhez volt a fátyol berakva a sok lakk stb miatt kész művészet volt kiszedni és 2-3 foga ki is tört,hát a frizura se maradt így tökéletes..viszont ez már a menyecske ruhába öltözésnél, történt szóval már késő volt kevesebben voltak meg úgy ahogy meg lett igazítva a hajam igaz hátulról már nem volt szép,de szemből nem látszódott. :)
2010. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi cucc (lakk és hasonlók) voltak a hajamban, hogy azt szétrobbantani se lehetett volna, pedig csak feltűzött frizura volt, nem konty. :-) Nem tette tönkre a fésű, bár én csak éjfélkor, az átöltözésnél vettem ki, korábban elfelejtettem.
2010. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda probléma...
2010. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem hátul a konty alatt volt.Nekem csak azért húzta ki kicsit a hajszálakat mert tánc közben véletlenül többször meghúzták.Én is a menyecske ruhába öltözésnél szedtem ki.Kicsit igazítottunk a hajamon és nem látszott rajta semmi csak az hogy hátul kicsit át lett rendezve. :) De szép maradt.

Ja nekem nem volt olyan a hajam mint a beton és mégis kibírta az éjszakát szinte tökéletesen.

2010. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem NEM volt beépítve a fátyol a frizurába. Magam tűztem bele, fotózáskor 5 percre, majd a szertartások előtt. Ha nincs beépítve, nem teszi tönkre a frizurát, ha óvatosan mozgatod.

Az én esküvőm május végén volt, annyira meleg volt, hogy fátyol nélkül is majdnem megsültem, folyt rólam a víz (a sminkkel együtt, pedig minőségi kencékből volt, fixálóval). Javaslom, hogy Te is arra készülj, hogy a lakodalomhoz kiveszed.

2010. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat. Kivéve azét aki nem érti a "problémát", a megjegyzéseit tartsa meg magának.


Nekem se bele lesz építve, és ki is szeretném venni a szertartások után, a lagziban már nem szeretnék fátyolban lenni, csak remélem, hogy nem szedi szét a hajam, mert ahogy eddig próbálgattam, hát elég akadós...

2010. júl. 14. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugalom semmi baja nem lesz a hajadnak legyél hosszú vagy rövid hajú
2010. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!