Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy olyan kapcsolat, ahol az egyik fél keresztény (a vallása bűnnek tartja a házasság előtti szexet) és egy olyan között aki ezt nem gondolja komolyan?

Figyelt kérdés
Egyáltalán működőképes a mai világban ez a tiltás? (azon az eseten kívül, ha a másik fél is várni akar az esküvőig)

2015. dec. 29. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hasonló világszemléletűeknek is gyakran megy tönkre, nemhogy ott, ahol nem ilyen éles a különbség. Kiszúrás magaddal, kiszúrás vele.

Gondolom szeretnél már benne lenni,ami érthető, de a két tábor nagyon különbözően gondolkodik. Ezt tapasztalatból mondom, de te tudod kinek hiszel, én nagyon szkeptikus vagyok ezzel, mert sok rosszat láttam.

2015. dec. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy párt, ahol az egyikőjük római katolikus, a másik pedig ortodox, eléggé eltérő a vallásuk és az egyéb szokásaik, és nem okoz problémát nekik.
2015. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem keresztény vagyok (*voltam) ,zsidó vagyok ,de itt már többször is kifejtettem a véleményem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__7..


(31-es,32-es,33-as a válaszom)


Üdv!

2016. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 B Borsika válasza:

Szerintem itt inkább az a kérdés, hogy te mit is szeretnél. Ne a szüleid által határozd meg magad, ami nekik bejött akkor, nem biztos hogy neked is bejönne most.

A fiatalkor legizgalmasabb része hogy felfedezed magad a szexualitásban, élményeket szerzel, élvezed az életet és amit ad. Szóval ha vágysz rá, nincs semmi rossz abban, ha engedsz a kísértésnek. Persze csak okosan :)

De ha úgy érzed, neked is akkor lenne a legjobb, ha megvárod a házasságot.. Akkor csináld úgy :) A lényeg, hogy a saját életedet éld, ahogy te szeretnéd!

2016. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!