Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a nagyszüleim miatt szeretnék hamarabb esküvőt? (lent)

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk, együtt is élünk saját lakásban. Már megbeszéltük, hogy 2018 elején szeretnénk majd az esküvőnket, amikor 5 éve együtt leszünk. De nagyon szoros a kapcsolatom a nagyszüleimmel, és nagyon-nagyon szeretném, hogy ők is ott legyenek velünk! Mamám 80 felett, papám 90 felett. Persze előfordulhat -sőt, én lennék a világ legboldogabb embere, hogy élnek addig, de beleszakadna a szívem ha ők nem lehetnének jelen és még annál is jobban sírnék mint amúgy. Ez nekem nagyon fontos dolog. Szóval szerintetek hülyeség lenne emiatt előrébb hozni?
2015. szept. 23. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, de ezt a pároddal kell megbeszélned.
2015. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, egy ket evvel ha megvan ra a penz es eltudjatok rendezni a reszleteket elorebb hozhatjatok. A volegenyed valoszinuleg megerti majd az allaspontod.

Sok boldogsagot!

18/L

2015. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem voltak ott a nagyszüleim az esküvőmön, pedig nagyon szerettem volna... de a nagypapám épp beteg volt és a nagymamám ápolta, nem jött el egyikük sem. Szóval erre nem érdemes építeni...
2015. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
2015 van.
2015. szept. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
76%

"2015 van" utolsó, matematikailag lehet, hogy 3 eddigi évet írtak, 2018 meg újabb 3 év múlva lesz, ami összesen 6, DE ennek az évnek mindjárt vége, és nem 2018 közepét vagy őszét írta a Kérdező, hanem az elejét, ami meg 2,5 évnél is kevesebb idő múlva lesz... kerekítést sztem te is tanultál ;)

az ifjú párnak pedig nagyon sok boldogságot! :)

2015. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha úgy látjátok, hogy a kapcsolatotok szempontjából ez rendben van, akkor oké. De ne rohanjatok bele egy esetleg meggondolatlan házasságba csak a nagyszülők kedvéért!
2015. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzetek,és komoly a kapcsolat,akkor már lehet esküvő is,de beszéld meg ezt a társaddal,

te a nagyszüleidet is szeretnéd az esküvődön,sok boldogságot kívánok!

2015. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem betegek, vagy nincs más ok, ami miatt nem élnék meg a kövi 3 évet, akkor szerintem felesleges előbbre hozni az esküvőt.
2015. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség szerintem sem, az esküvő egy boldog ünnep, nekem sajnos apukám már nem lehetett ott. Kiszámolni pontosan ugyan nem tudod, hogy biztosan mindenki jelen legyen, de ha amúgyis tervezitek, akkor szerintem nyugodtan beszéld meg a pároddal.
2015. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha egy kicsit hamarabb meg tudtuk volna tartani az esküvőnket, de sajnos családi és anyagi okok sem engedték. Nekem nem élnek már a nagyszüleim, nagymamám még az előtt ment el, hogy megismertem volna a páromat, nagypapám gyerekként. Az ő egyik nagymamáját viszont nagyon megszerettem, mondhatni "adoptáltam", és bár most novemberben tervezzük megtartani az esküvőt, hirtelen olyan lett az egészségi állapota, hogy sajnos nagyon kétséges, hogy ott lehet-e. :( Tavasszal még minden további nélkül jelen lett volna. Szóval én azt mondom, ha minden más körülmény adott, és biztosak vagytok a kapcsolatotokban és a házassági szándékotokban (mi már több mint két éve eljegyeztük egymást, 5 éve vagyunk együtt, szóval mi biztosak voltunk korábban is), akkor inkább tartsátok meg előbb az esküvőt, persze ha ez mind a kettőtöknek jó így, tehát a párod is örömmel rááll. Sajnos, az öregek egészsége kifejezetten nagyon törékeny lehet, bár az én nagymamám 97 évig élt, de az egészséget nem lehet - sajnos - előre megtervezni. Ha lenne lehetőség, több kedves családtagomat is visszahoznám az esküvőmre...
2015. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!