Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki nagyvárosban házasodik/ház...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyvárosban házasodik/házasodott visz tortát az anyakönyvvezetőnek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Miert vinnenk? Videken ez szokas? Pecsett nem.
2010. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem, csak ha szülinapja van:D
2010. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem jellemző, de el tudom képzelni, hogy örülne neki.
2010. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
nem miért ? csak ha irtó jó haver vagy rokon de akkor inkább hívd meg
2010. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ennek örülök! :) Nekünk sem jutott ilyesmi eszünkbe egyáltalán, de anyám totálisan depressziós lett, amikor utólag megtudta, hogy nem vittünk tortát. Kicsi polgári esküvőnk volt (a többi részét hónapokkal később tartottuk), mi magunk sem tortáztunk. De anya falusi, ott ez a szokás, és úgy gondolta, hogy az anyakönyvvezető őt nézte bunkónak, amiért örömanyaként nem gondoskodott neki tortáról...
2010. márc. 8. 16:00
 6/15 anonim válasza:
94%

:D hát ez nagyon vicces,szegény anyukád,jól szégyenbe hoztad :D

mi sem vittünk neki,és nem is hallottam még erről a szokásról.

2010. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Képzeld csak el, nagyvárosokban milyen kövérek lennének már.
2010. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
tortát a mienk sem kapott :) viszont egy kis ajándékkal megleptük, meg a meghívtuk a lagziba is, mert ő polgármester, és nem ő szokta a párokat összeadni, csak a mi kedvünkért vállalta. ő mondjuk férfi, és a férjem jó barátja :) annak a hölgynek meg, aki a tényleges papírmunkát elvégezte másnap vittem lagzis-sütit (anyukámékkal egy utcában lakik).
2010. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én se hallottam még ilyenről,pedig benne vagyok már a korban. (A mi polgármesterünk nem esket, majd meg is kérdezem már,miért nem,pedig sok barátja van:)) Szégyellhati magát! :)

Szóval nyugtasd meg édesanyádat,nem fogják megszólni a torta miatt.Meg aztán,mi van ha szegény anyakönyvvezető rám hasonlít, és alapból nem szereti a tortát? Még ő lenne igazán kellemetlen helyzetben.

Egy nagymama

2010. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
kedves nagymama! lehet neki nincs meg a vizsgája hozzá, azt nekik is le kell tenni, nem jár együtt a jog a polgármesterséggel :) amúgy mi vidékiek vagyunk, de itt sem szokás tortát adni :)
2010. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!