Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van akkor ha valaki ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha valaki ez történik az esküvőn?

Figyelt kérdés
Lényeg az hogy mikor a pap mondja hogy ,,valakinek bármi ellenvetése van e két pár egybe kelésébe az most szóljon vagy hallgasson mindörökké,, Ilyenkor ha valaki felszólal és elmondja az indokát akkor mi történik??? Félbeszakítják az esküvőt vagy mi? Vagy ilyenkor megbeszélik vagy mi???

2015. máj. 6. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyet még csak a filmekben láttam! :D
2015. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ilyet Magyarországon nem kérdez a pap
2015. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen Magyarországon nincs, szerintem.
2015. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Macerás esküvők lennének, ha a pap ilyet kérdezne.
2015. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Magyarországon ez nem szokás, én még csak amerikai filmekben láttam, de ott is csak a bonyodalom kedvéért. :-) Nálunk ilyet nem kérdeznek.
2015. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Ilyenkor félbeszakad az esküvő és ha olyan horderejű a téma, akkor leülnek megbeszélni a dolgokat. :-)
2015. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ha meg is kérdezi a pap, akkor sem lesz semmi.

Hiszen a templomi esküvő nem "hivatalos", jogilag nem fogadják el Magyarországon.

2015. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Még a polgári esküvőn sem kérdezik meg, mert már előtte igazolni kell, hogy mindektten szabadok és házasodhatnak.
2015. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

én hallottam olyan esüvőről ahol pont az anyakönyvvezetővel volt már "élménye" a leendő férjnek

mindenki mosolygott az egész esküvőn, a menyasszony nem tudja, de mindenki hallgatott

2015. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Csoportterápia.:DDD
2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!