Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hallottatok már olyanról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyanról, hogy a tanú nem jelent meg az esküvőn?

Figyelt kérdés
Ha nem jelenik meg, akkor mi a teendő? Gyorsan lehet egy másik személyt választani?
2015. máj. 4. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Olyankor a jelen lévők közül valakit kiválasztanak, akinek ott van a személyi igazolványa.
2015. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyenről. Miért nem jelenik meg? Én külföldön hazasodtam, 2 tanú kötelező, 6 a maximum, de a tanú lehet a városháza egyik alkalmazottja is. Kérdezd meg az anyakönyvi hivatalban
2015. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Kicsi Joe is tanúskodott. Múlt héten temettük. Már azt, ami megmaradt belőle. A mai világban érthető, ha valaki nem akar tanú lenni, ezen ne akadj ki.
2015. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam ilyenről soha.

Miért ne jelenne meg?

Általában valami nagyon közelálló személyt szoktak választani (rokon, barát). Csak nem ott derülne ki, ha valami miatt (betegség, baleset, stb.) nem tud mégsem menni.

2015. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a választ az 1-es megírta.
2015. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as, legalább én értékeltem a humorodat :D
2015. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,a tanú elkésett és az anyakönyvvezető nem várt tovább hanem a jelenlévők közül választatott egy személyt!
2015. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Feri

bammeg xD

2015. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!