Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért akar a párom nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a párom nagy esküvőt, ha? .

Figyelt kérdés
Nem akar senkit meghívni, mert nincsenek szülei, sem barátai. Csak az én részemről lennének vendégek. Ő nagy esküvőt szeretne és nem értem, miért? Nem esne neki rosszul? Félek, hogy egyedül/magányosnak érezné magát.
2015. máj. 4. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne egyedül? Te/ti vagytok a családja.
2015. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy az ő fejében az esküvőn sok ember van. Az is lehet, hogy pont azért, mert anynira nincs családja, szeretné érezni azt, hogy az esküvőn sok ember örül veletek együtt és most már nagy családja lesz, a te családod az övé is. De miért nem tőle kérdezed ezt meg?
2015. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.:igen, én vagyok a családja és ezt mindig is éreztettem vele, de magamból kiindulva nagyon magányos dolog az esküvőn, ha csak a menyasszonyt és a szüleit ismered, a vendégek közül meg szinte senkit és senki sem jön a te oldaladról
2015. máj. 4. 14:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, de nem akarok neki fájdalmat okozni, vagy megbántani, azt nem viselném el
2015. máj. 4. 14:19
 5/12 piroska és a farkas ***** válasza:
39%
nem lehet, h azért, mert szeret? úgy értem, szomorú dolog , h senkije nincs, de neked hál'Istennek élnek a szüleid, és magátol értetődő, h ők osztoznának az örömötökben, illetve, gondolom, ő így gondolja. Te a vőlegény vagy, vagy a menyasszony? Mert ha a menyasszony, akkor szerintem ő férfi léltre arra gondol, hogy a NAGY NAP a nők számára attol is ünnep, hogy sokakkal lehet megosztani, lehet " királylánykodni",dícsérő pillantásokat " besöpörni", stb.
2015. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, voltam már úgy esküvőn, hogy ott csak 1 embert ismertem, a páromat, akit elkísértem, még az ifjú párral is akkor találkoztam életemben először. Mégsem voltam magányos, miért is lettem volna, ott volt a párom, a többiekkel meg ismerkedtem, elvegyültem. Miért szerinted egy esküvőn mindenki csak a saját családjával beszélget, táncol? Hát elárulom, hogy NEM.

Inkább örülj neki, hogy így áll hozzá! Gondolom ha az ellenkezőjét mondaná, hogy menjetek két tanúval aláírni, és kész, mert neki "nincs senki akivel az örömét megoszthatná" akkor az lenne a baj? Pedig még ez a hozzáállás is teljesen érthető lenne.

Ha meg az a bajod, hogy te magad nem akarsz nagy esküvőt, akkor állítsd be aggódásnak, ami nem az, hanem állj a sarkadra és mond meg neki, hogy te nem akarsz nagy esküvőt.

2015. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A menyasszony vagyok, de tipikusan nem az a fajta lány, aki mindig is nagy esküvőt, meg puccos ruhát, sok vendéget akart volna és az esküvőről álmodozott volna kiskorától, hanem pont az ellenkezője. Mondtam neki, hogy nekem nem kell drága és nagy esküvő, mert nem ez a lényeges, de ő mégis azt szeretné. Pedig általában fordítva szokott lenni.
2015. máj. 4. 14:27
 8/12 anonim ***** válasza:
*NE állítsd be
2015. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Talán maga a hangulat miatt. Ha ilyet szeretne, nyilván ez azt jelenti, hogy nem esne neki rosszul.

Nálunk is hasonló volt a helyzet.

2015. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
6.:nem aggódásnak állítom be, hanem tényleg aggódom. Ő nagyon magának való ember (olyan, mint én), ezért tartok tőle, hogy most ezt mondja, de nem fogja jól érezni magát. Nem véletlenül nincs egy barátja sem. Egyszerűen nem akar.
2015. máj. 4. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!