Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találok a neten ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok a neten ilyen menyasszonyi ruhákról képeket?

Figyelt kérdés

Ujjas legyen, közép- vagy hosszúujjú, nem szeretem a pánt nélkülieket és nem is való egy menyasszonynak. Továbbá az az igazi "habos-babos" legyen, nagy abroncsos, uszállyal, rendes hosszú fátyollal (nagyon divat ez a fejdíszes megoldás, én tudom, de nekem nem kell). Miért van az, hogy ilyenről még nem találtam képet a neten? Remélem, hogy csak azért, mert bénán kerestem, és nem azért, mert a többség ízlése szerint most csak pántnélküli, ujjatlan vagy spagettipántos, egyszerű és fejdíszes megoldást gyártanak. Nekem ezek ugyanis nem kellenek, varratni meg nem szeretnék. Na és persze, ami egyértelmű: hófehér legyen.


Előre is köszi!!


2010. febr. 22. 10:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
egyébként: most volt az eljegyzés? gratulálok neketek!
2010. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Csak még be kell fejezni az egyetemet :-)
2010. febr. 22. 12:34
 23/25 anonim ***** válasza:

Én azért még meggondolnám az ujjas, nagy abroncsos, uszályos, hosszú fátylas ruhát...

Gondolom, nyáron lesz az esküvő, ezek a ruhák 100% nejlonból vannak, finoman szólva meg fogsz sülni (ha tánc is lesz, még jobban), és ez még a jobbik eset, mert ha esik, tönkremegy az uszályod és a fálylad. (Kölcsönzőben ilyenkor nem adják vissza a foglalót, ami a ruha árának kb. 30%-a.)

A nagy abroncsban nem tudsz rendesen ülni a vacsoránál, az uszállyal pedig nem tudsz táncolni. (Felpróbáltam egy ilyet, lépni, megfordulni is alig lehet benne.)


De persze te tudod...

Sok boldogságot!

2010. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Kedves 14:40-es.

Ezek mind nem igazak. Én linkeltem be korábban, hogy milyen ruhám volt 7 éve. Nem volt melegem. Az abroncs eleve szabad levegőjárást biztosít odalent. :)

Közlekedni és ülni is lehet benne mivel nem merevek, nem nehezek, pedig nekem plussz alsószoknyát kellett felvennem, mert túl hosszú volt a ruha. Mozogni is jól lehet benne, végig táncoltam az egész éjszakát.

Ha előlről kellene kezdenem a szervezést, akkor is ilyen ruha mellett döntenék.

2010. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

fehérben: [link]

[link]

Az, hogy újja legyen a ruhának elég nehéz dolog lesz, hiszen most szinte csak ujjatlan ruhákat lehet látni, bár lehet, hogy két év múlva már nem lesz az, fátyolos ruhát nem nagyon találtam, de azt úgyis lehet külön venni hozzá, széles abroncsszoknyájú ruhák meg szerencsére vannak főleg az utolsó linken találsz szépeket, és minden ruhát 5-6 színben gyártanak, tehát fehérben is :)

[link]

2010. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!