Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találok a neten ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok a neten ilyen menyasszonyi ruhákról képeket?

Figyelt kérdés

Ujjas legyen, közép- vagy hosszúujjú, nem szeretem a pánt nélkülieket és nem is való egy menyasszonynak. Továbbá az az igazi "habos-babos" legyen, nagy abroncsos, uszállyal, rendes hosszú fátyollal (nagyon divat ez a fejdíszes megoldás, én tudom, de nekem nem kell). Miért van az, hogy ilyenről még nem találtam képet a neten? Remélem, hogy csak azért, mert bénán kerestem, és nem azért, mert a többség ízlése szerint most csak pántnélküli, ujjatlan vagy spagettipántos, egyszerű és fejdíszes megoldást gyártanak. Nekem ezek ugyanis nem kellenek, varratni meg nem szeretnék. Na és persze, ami egyértelmű: hófehér legyen.


Előre is köszi!!


2010. febr. 22. 10:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

a google a barátod!

Csak írd be,hogy menyasszonyi ruhák és már mazsolázhatsz is!

Ez annyira nehéz,hogy másoktól kérsz rá segítséget?


A nászéjszakát s megoldjam helyetted? :P

2010. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

De van még egy lehetőség is!

Bemész a menyasszonyi ruha kölcsönzőbe és keresgélsz!

2010. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
ez az! az még hagyján hogy "kritériumokat" sorolsz fel, de még másokkal akarod megkerestetni?:)) "nekem ugyanis ezek nem kellenek" , "nem is való egy menyasszonynak". És mi van ha vkinek pont ez tetszik, akkor ő inkább ne is vegye fel?:) egyébként minden pántnélkülit illetve pántosat is fellehet dobni egy ujjas boleroval, ez szinte minden ruhához adják, ha a menyasszony szeretné, csak utána kell érdeklődni:)
2010. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Ruhaszalonba is fogok menni, de nem 2 évvel az esküvő előtt, viszont eszembe jutott, hogy addig is megnéznék 1-2 képet.


Mindenki azt vesz fel, amit akar, én meg megint.


Google megtagadta a barátságot, ahogy írtam is: "remélem, én kerestem bénán", azaz KERESTEM, de bénán, nem találtam=kérdeztem (nemcsak itt).


A nászéjszaka megoldott, köszönjük szépen.


Kritériumok kellenek. Attól szép az élet :-))

2010. febr. 22. 10:46
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt vannak uszályosak, ujjasak. mondjuk nekem nagyon nem az ízlésvilágom, de hátha neked tetszik. fátylat meg külön lehet kapni. abból van választék. szerintem az nem lesz gond, ha hosszút szeretnél.

2010. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt találtam, itt az oldal szélén van olyan hogy keresés, és ott vannak kritériumok, pl. szín, anyag, és van ujj és.


[link]


Ezt úgy linkeltem be, hogy nem választottam ki hogy legyen ujja.

2010. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez például ujjas és "habos-babos"


[link]


Fátyol nincs hozzá a képen, de azt gondolom választhatsz külön.

2010. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Megint én. Ez is olyan:


[link]


Ezt is meg az előzőt is úgy találtam hogy kiválasztottam hogy legyen ujja a ruhának, és akkor hozta fel.

2010. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!


A 11:20-as GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰ!! Na, ilyenre gondoltam, pont ilyenre! El is mentettem, örök hálám!!

2010. febr. 22. 11:30
 10/25 anonim ***** válasza:

[link]


uszályos, hosszú ujjú. nem tudom, hogy elég "habos-babos"-e. de 19 000.

2010. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!