Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találok a neten ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok a neten ilyen menyasszonyi ruhákról képeket?

Figyelt kérdés

Ujjas legyen, közép- vagy hosszúujjú, nem szeretem a pánt nélkülieket és nem is való egy menyasszonynak. Továbbá az az igazi "habos-babos" legyen, nagy abroncsos, uszállyal, rendes hosszú fátyollal (nagyon divat ez a fejdíszes megoldás, én tudom, de nekem nem kell). Miért van az, hogy ilyenről még nem találtam képet a neten? Remélem, hogy csak azért, mert bénán kerestem, és nem azért, mert a többség ízlése szerint most csak pántnélküli, ujjatlan vagy spagettipántos, egyszerű és fejdíszes megoldást gyártanak. Nekem ezek ugyanis nem kellenek, varratni meg nem szeretnék. Na és persze, ami egyértelmű: hófehér legyen.


Előre is köszi!!


2010. febr. 22. 10:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
11:21-es is gyönyörű!!! KÖSZÖNÖM-KÖSZÖNÖM-KÖSZÖNÖM!!
2010. febr. 22. 11:31
 12/25 A kérdező kommentje:

A teljesség kedvéért: a 11:14-esnél láthatók...ehhm...izéé...finoman szólva nekem sem jöttek be... :-)) de 11:14! Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!


A 11:20; 11:21 az én CSODÁM! :-))

2010. febr. 22. 11:35
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
:) értem. csak nem tudtam, hogy régimódi az ízlésed. vagy égész egyszerűen különleges ruhát szeretnél. mert valóban, mostanában a pánt nélküli, kevésbé díszes ruhák a jellemzőek. de amit leírtál az is lehet gyönyörű, anélkül, hogy régimódi lenne. pl. a két belinkelt ruha nekem is tetszik. (bár nem hordanám menyasszonyként. de ennek csak egyetlen oka, hogy nem érezném a személyiségemhez illőnek. lehet, hogy te ilyen belevaló, vagány, mindennapi életben is kifejezetten nőies nő vagy. akkor hitelesen fogsz festeni ezekben a menyasszonyi ruhákban. )
2010. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

11:20 és 11:21 annyira szépen kitalálta, hogy mire gondoltam! :-)) A régimódi (pl 11:14) nekem sem jön be. Ennyi az egész. És most nagyon-nagyon hálás vagyok, mert hosszú és eredménytelen keresgélés után végre megkaptam a megfelelő segítséget. Szinte el sem hiszem.


Jaj, lányok...még egyszer: KÖSZÖNÖM.


További szép napot mindenkinek!


:-))))))))

2010. febr. 22. 11:49
 15/25 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok a 11.18.,20.21. Nagyon szívesen, örülök hogy tudtam segíteni.


Amúgy a google-ba azt írtam be hogy "menyasszonyi ruha ujjas" és így dobta fel elsőként azt a linket ahol aztán lehetett ujj és minden más alapján keresgélni.

2010. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

11:18-20-21!


Béna vagyok, na...:-) számomra nem újság :-)


Tripla hála és utólagos engedelmeddel egy nyakadba ugrás! :-))

2010. febr. 22. 12:00
 17/25 anonim válasza:

Szia!

Budapesten a z Erzsébet Krt-n rengeteg szalon van, mi is Győrből mentünk fel kölcsönözni, mert én sem szeretem a "törölköző fazonú" (se ujja, se pántja) menyasszonyi ruhákat. Ugyan 7 éve volt az esküvőm, de az akkori Eddy K stílusú ezüst hímzésű, swarovsky kristállyal díszíitett, ejtett vállú, nagy szoknyás ruhám volt.

Linkek ruákról:

[link]


Ez pedig a 2010-es eddy K kollekció:

[link]


További keresés googleban: wedding / bridal dress

2010. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Húúú, nem semmi...


Ettől fejreálltam:


[link]


Azóta is pislogok...


Most nézegettem NADRÁGOS menyasszonyi ruhákat, de csak poénból... ha jól érzem, sokkot kaptam...


Amúgy nagy frász vagyok, mert így már könnyű, hogy a saját magam elképzelése már megvan :-))

2010. febr. 22. 12:08
 19/25 anonim válasza:

Nekem ehhez hasonló volt, csak 3/4-es ujjal. Igaz, 7 évvel ezelőtt.

[link]

2010. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
12:13! Én 2 év múlva is felvenném 3/4-es ujjal. Nagyon szép! Be is tettem 3. képnek, lesz mit mutogatni a szalonosnak, ha eljön az ideje. :-)
2010. febr. 22. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!