Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnénk össze házasodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk össze házasodni a vőlegényemmel, de nem engedhetjük meg magunknak a lagzit, hogy legyen?

Figyelt kérdés
kb 150ezret tudunk az esküvőre költeni, de én nem szeretnék lemondani a nagy fehér ruháról. Arra gondoltam, hogy meghívunk mindenkit a családból de csak a szertartásra megmondjuk hogy nem lesz lagzi és utána a szülőkkel ebédelünk. De az úgy nem néz ki hülyén hogy rendes nagy menyasszonyi ruha és nincsenek a meghívottak megvendégelve, mit gondoltok?

2015. ápr. 19. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Hu hat akkor gyujtogessetek meg mert azt a 150 eret pont elhiszi egy nem is olyan nagy feher ruha berlese. Nekunk ugy ltt 2 millio, hogy a berelt nosztalgia auton kivul semmi luxusra nem koltottunk.
2015. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A ruhát 35000 ft-ér tudom megszerezni!
2015. ápr. 19. 19:44
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Ez így helyes,semmi szükség rá,hogy egy rakás ingyenélő rokont zabáltassatok. Nem gáz ez,főleg manapság. Nekünk lehetett volna nagy lagzi de helyette szűkkörű ebéd volt a pénzt pedig másra költöttük.


31/N

2015. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Akkor meg szukosen kihozhato, de akkor tenyleg le kell mondani minden egyebrol.
2015. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Gyűjtenék még egy kicsit azért.

Egyik rokonunk úgy csinálta, hogy összeházasodtak 2 tanúval, majd ha összegyűlt a pénz tartottak egy templomit lagzival.

Ha így akarod akkor ne hívj meg mindenkit csak a nagyon szűk családot akikkel ebédelni is elmennél, de én nem csinálnám így, olyan mint ha egy idegen eseményre csak elmennének nézőnek, a temetésen is ez van, aztán mennek haza....szerintem az hogy végignéznek, mert te vagy a központban aztán mehet mindenki ( aki ezek szerint nem lényeg) amerre akar, kicsit paraszt megoldás...

2015. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
34 ezerért béreltem ruhát, és SENKIT sem vendégeltünk meg. Polgári szertartás volt, és mindenki ment a maga dolgára.
2015. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Legyen szűk családi vacsora, ahol néhány legfontosabb barát lesz meghívva. Nem kell főzni, meg lehet rendelni töltött káposztától a pogácsáig mindent. Persze, ha valaki vállalkozik, hogy hozzájárul a kiadásokhoz, akkor süthetnek pogácsát, tölthetnek káposztát, és így tovább. Zenét, bármilyen lakodalmas zenét számítógéppel is le lehet játszani, nem kell hozzá zenekar. Szóval meg lehet oldani, csak ötlet kérdése az egész.
2015. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Én egy kölcsön menyasszonyi ruhában tartottam az esküvőmet. Volt az egyik rokonunknak saját menyasszonyi ruhája, ami pont jó volt rám.
2015. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha nektek ennyi eleg, akkor jo az amiket irtal a kerdesedben. Sok boldogsagot!
2015. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem gáz, de akkor mondjátok meg az összes rokonnak akit meghívtok, hogy ne hozzanak se ajándékot, se pénzt! Nekem nem lenne pofám elfogadni ilyen helyzetben.
2015. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!