Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Reggel egy kicsit összekaptunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel egy kicsit összekaptunk a vőlegényemmel a közelgő esküvőnkön. De mikor ment el, akkor már azt mondta, hogy okos vagyok meg hogy sok eszem van. Nektek is jólesik néha egy kis kedveskedés?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, nekem sosem mondott ilyet anno a volegenyem. Vagy simán csak normális volt és nem bunkó, vagy nekem nem voltak a világtól elrugaszkodott elképzeléseim. Valószínű, hogy ha benyogtem volna, hogy csak eredeti Versace ruhában, Hawaii szigetén, 500 vendéggel vagyok hajlandó házasodni, én is megkaptam volna.
2015. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
"mondta, hogy okos vagyok meg hogy sok eszem van" - Nem tudom, hogyan mondta, bár ezt nem igen lehetne nem ironikusan érteni. :)
2015. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

Az első kettő nem érti miről írsz, valószínű ők hordják a nadrágot otthon, az van amit mondanak, 21. század van.

Van hogy mi is összekapunk, ki nem, és mikor megbeszéljük az érveket és nekem volt igazam akkor szokta mondani, hogy tényleg igazam van, milyen jó, hogy van eszem, mert megállítom a hülyeségben. Ezt vita nélkül is kimutatja általában. Ez felér a bocsánattal, szóval igen, jól esik.

2015. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
nő vagyok, és én is úgy gondolom, hogy ironikusan mondta a vőlegény..., ezt szerintem ilyen helyzetben nem is lehet másképp mondani, bár nem voltunk ott és ennyiből nem lehet megállapítani, de akkor is ez a legvalószínűbb
2015. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha nekem azt mondja a párom, hogy "...sok eszem van", akkor azt nem kedveskedésnek szánja, hanem ironizál.
2015. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Erdekes, hogy paran itt felismerik az ironiat, de a kamukerdest nem..
2015. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

ha nem írod le,hogy min vesztetek össze, akkor ne is várd hogy így látatlanba megvédjünk.

"azt mondta, hogy okos vagyok meg hogy sok eszem van."

De mire mondta? ha akkora nagy veszekedés volt, és nem neked volt igazad, akkor megértem hogy ezt mondja.

Örülj neki:D Másnak a vőlegénye kapásból lehülyézi az asszonyt,

2015. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól esik persze.. De én aztán tényleg csak néha kapok egy kis kedveskedést. Pff. Mondjuk évente olyan 3 alkalommal. No nem azért, mert nem értékel eléggé a férjem..csak éppen ő olyan típus, aki sosem udvarol, sosem bókol, sosem kedveskedik. Már megszoktam.
2015. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Valszeg az eszedért szeret, nem a szépségedért...
2015. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, nő és feleség vagyok, és továbbra is azt gondolom, max te nem tudod, kedves válaszadó, amit olvasol. :) Én hordom a nadrágot? Igen, mind a ketten, normális kapcsolatban így szokás. :)
2015. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!