Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » "Vicces" vagy mosolyogtató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Vicces" vagy mosolyogtató történetek esküvő alkalmával? ( Akár saját, akár látott)

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 13:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező van akinek fontosabb a babája mint a tánc hihetetlen de van még ilyen.
2010. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
90%
Ismerősök esküvőjén elgurult az ara jeggyűrűje, az egész násznép négykézláb kereste!
2010. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
81%
Unokatestvérem esküvőjén az örömapa annyira felöntött a garatra, hogy a lagzin beleseggelt a tortában. :D
2010. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
77%
Egyik barátnőm apja a nászéjszakán hasmenéssel küszködött... Szép lehetett!
2010. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
82%
Ahol én voltam ott volt egy kis zsúrkocsi rajta szép dekorációval elég nagy értékben. Voltak rajta muzeális borok 60-70-80 éves tokaji és francia borok. Állt rajtuk több centi vastagon a penész. Amellett kis kézzel faragott boroshordó, szőlő fürtök lopótök, minden mi szem szájnak ingere. Na ezt törte össze a násznagy részegen... Aztán hajnalban még beleesett a dobszerkóba is, majdnem betörte a lábdobot. Bezárták a szállodaszobájába de kinyittatta a recepcióssal. Lement az étterembe és szedőkanállal szedte magára a levest. Aztán a bowlingpályán fetrengett amikor megtaláltuk. Úgy kellett visszacsempészni a szobájába, hogy ne verjék agyon :D
2010. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
88%
A lagziban "büntetéskor" az egyik koszorúslánynak meg egy vendégnek meg kellett etetnie egymást egy jó krémes, masszás sütivel, de úgy, hogy be volt kötve a szemük. Elkezdték etetni egymást, de a koszorúslány pasija bekente a vendég pasinak száját. Erre a pasi lehúzta a kendőjét és a sütit felkapva le akarta dobni a 'vicceskedő' félt csak az lehajolt és a mögötte lévő személyt kapta fejbe a krémes, aki nem volt más mint a vőlegény. Szerencsére nem kapta el nagyon és csak az ingje lett egy kicsit olyan. x)
2010. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 -Pimpike- ***** válasza:
79%
Lakótelepi lakásban készülődtem és az esküvőm napján a szomszéd elkezdte festeni a lépcsőházat anyám szolt rá hogy hagyja abba mert festékes lesz a ruhám .Így is óvatosán kellett lemennem a lépcsőn, mert nagy abroncsos szoknyám volt.Nekem kellett várnom a vőlegényemre mert elment kocsikázni az esküvői kocsival amit később este meg is lett törve( pici karcolás volt az autó meg kölcsönbe).Hajnali 5kor kerültem fáradtan ágyba majd 7-től a wc-én ültem gyomorrontással.
2010. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk vicces volt a szitu:)

Senki nem gondolta volna rólam, hogy valaha is férjhez megyek, ezért az utolsó pillanatban is aggódtak, hogy valami gond lesz.

Amikor mentünk a sorok között, minden barátunk hirtelen felmutatott egy táblát, melyen az állt, hogy "mondj igent".

Én csak olvastam, és annyira elképedtem és megzavarodtam, hogy amikor apukámmal az anyakönyvvezetőhöz értünk és adott puszit, utána én követtem őt és majdnem leültem a szülőkhöz:) Persze akkor kiakadtam és zavarban is voltam, de utólag sokat nevetünk, amikor visszanézzük.

2010. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
D:
2011. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron voltunk egy esküvőn. Egyik pasas totál részegre leitta magát és valahova eltűnt. A közeli hozzátartozói keresték, de mivel nem lett meg hazamentek. (megjegyzem a részegnél volt ház és kocsikulcs. Míg reggel hatkor bal lábán jobb cipő, jobb lábán semmivel a fogadó elé sétált. Az ifjú pár a szülők és mi akik páran ott maradtunk röhögtönk egy jót.:D

Megjegyzem ő az unokatesóim édesapja.:'D

2012. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!