Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » "Vicces" vagy mosolyogtató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Vicces" vagy mosolyogtató történetek esküvő alkalmával? ( Akár saját, akár látott)

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 13:15
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
89%

nálunk két "vicces" esemény történt, persze akkor ott inkább megijedtünk - utólag viszont jókat poénkodik rajta mindenki

1. kijövünk a hivatalból, az épület előtt csokordobás, (hintóval érkeztünk a helyszínre, amit két huszár kísért - lévén a párom huszárkodik) csokor elkapását taps és üdvrivalgás kísérte, amitől az egyik ló kicsit megbokrosodott, kitáncolt és a fenekével fellökte az egyik kedves vendégünket, aki jól elterült - szerencsére nagyobb volt az ijedtség mint a baj.

2. tánc közben egyszercsak jön a limbó-hintó, persze mindenki sorra került (volt aki többször is fordult), édesanyám (az örömanya) mikor átbújt a léc alatt valahogy rálépett a ruhája aljára, ezért kvázi hason csúszott a vőlegényem (azaz a veje) elé. Szerencsére anyu sem ütötte meg magát.

2010. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a csokrom a polgári alatt majdnem meggyulladt,és mind a ketten rossz újra húztuk fel a gyűrűnket:)
2010. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
87%
Nekem meg a lagzi után hazafelé leütötték az anyósomat, így a nászéjszakát a kórházban töltöttük, a nászutat szintén, mert minden nap mentünk látogatni. Akkor nem volt vicces, de így utólag már csak röhögünk rajta, mert ki mással történhetett volna ez! Akkor megfogadtuk, hogy mégegyszer össze fogunk házasodni, mondjuk a 10. évfordulónkon, de akkor anyós mellé testőrt fogadunk;)
2010. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

az egyik barátnőm esküvőjén történt:


a tanúk rossz helyen álltak, a menyasszony szólt rájuk a ceremónia közben, hogy cseréljenek helyet. :D

a vőlegény meg szegény néha dadog, és megakad a beszédben, és mikor ki kellett mondani az igent, elég hosszú idő eltelt, mire ki tudta nyögni.

ezt mondjuk én nem találtam viccesnek, de láttam, hogy voltak, akik röhögtek. (persze nem hangosan)

2010. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk keresztapám annyira örült e menyegzőnek, hogy úgy berúgott már délelőtt, hogy nem tudták elvonszolni a templomig. Hajrá Magyarország! :D
2010. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
89%

Sógorom olyan részeg volt, hogy elfelejtette másnap hogy hol állt meg a kocsival és felhívta a rendőrséget, hogy ellopták. Persze este a barátnője (sógorom mondta neki) arrébb állt mikor mentek hazafele, mert fél hogy ott feltörik és pont a rendőrség elé parkolt.

A 74 éves nagyanyám limbo hintózott, nagynéném a fején táncoltatta az üveget, én mezdítláb jártam a menyasszony táncot, mert kitörte a cipő a lábam (van róla fotó is).

A férjem vetkőző showt rendezett a tanúmmal (szintén pasi), majd a 7000 ft-os ingével valami idióta felmosta a jégert, aztán tortaszeletelésnél megint rajta volt ugyan az az ing. Anyám azt mondta ezek után, hogy ő nem is látta, hogy részeg lenne.

A zene laptopról ment, hifivel összekötve...stb, és kitalálta a tanúm, hogy van valami veszett jó zene a kosijába és arra táncoljunk, így kiküldte a párját (aki a férjem tanúja volt), hogy hozza be. Nagy nehezen berakták a cd-t és valami idióta mexikói síp zene kezdődött, Debrecenbe a Mihálynapi vásáron hallottam ilyet. Erre kérdőn ránéznek a barátnőmre: -Moncsika milyen cd-t hoztál?! Az meg csak vigyorgott, mint a tejbetök.

Azóta szoktuk ezt a mondatot emlegetni bizonyos szitura és hülyére röhögjük magunkat.

Hírtelen ennyi jutott eszembe.

2010. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
86%

Egy haverom ceremónia mesterkedik, lassan két éve csinálja. Nyáron találkoztunk dumálni egyet, meséli, hogy fúúúú micsoda esküvőt vezényelt a hétvégén, és mekkora királyság volt, stb. Aszongya alig várja, hogy kapjon emilt, vagy felhívja az ifjú pár, hogy hogyan érezték magukat!

Nyitja a laptopot, nézi az emileket, visítva mondja: "Írtak-írtak!!! húúú de kiváncsi vagyok!"

Elkezdi olvasni hangosan, aztán elnémul, aztán komorra vált... és megszólal: BAAAAASZKI! :D

Mondom mi van?

Felolvassa a levelet:


Kedves XY!


Tudod mikor az esküvő után másnap felébredtem, nagyon jól éreztem magam, furcsa volt feleségként ébredni. Vártam, hogy hívjanak az ismerősök, ki hogyan érezte magát, mert mi nagyon jól!

Délelőtt aztán kaptam egy hívást, aztán még egyet, és még egyet... Az esküvői és a lagzi fotóit a fotós elküldte mindenkinek már délelőtt, és nagyon vártam, hogy lássam én is, de a hívások előbb jöttek, és mindegyik ugyanarról szólt!

"Sziasztok, gratulálok, blablabla... de azt a képet láttátok amikor a ceremóniamester a haverjával éppen lehugyozza a kívánságlámpást?" :D :D :D


(a kívánságlámpás egy kis gyertyás léghajó, ami a gyertyától az égbe emelkedik... rá kell tenni egy kívánságot, és az majd teljesül. Az történt, hogy a hülye haverom berúgott kicsit, és egy kívánságlámpást fel akartak engedni valakinek. De az felgyulladt, és erre jobb nem jutott eszébe, mint egy másik sráccal lepisálni :D) Persze a fotót a fotós mindenkinek elküldte :)


A friss ara ennyit írt még!


Nagyon rosszul esett először el sem hittem, hogy te ilyet tennél! Végül én is megnéztem a képeket, és tudod ez nagyon gusztustalan! Úgy érzem meggyaláztad az esküvőmet, ne haragudj, de nem foglak ajánlani senkinek! :)


Nem is a sztori a legnagyobb poén, bár az sem egyszerű, hanem, hogy ez a hülye hogy várta az emailt, hogy örült amikor megjött, és hogy olvasta fel :))))

2010. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
82%
Nem annyira mosolyogtató, de megtörtént.A nászéjszakán vaginismus lépett fel= hüvelygörcs, amitől kvázi összeragadtak a fiatalok. Mentőt kellet hívni,mindkettőt elvitték, nem akárhogy...a menyasszony szurit kapott a kórházban, megoldódott a dolog, de a vőlegény az urológiára került, két napra.
2010. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
80%

uncsitesóm esküvője volt.

keresztapám már reggel részeg volt.

egész éjszaka őt kereste mindenki:D

reggel megtaláltuk a bokorba:D

2010. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk a férjem annyire ideges volt a templomi szertartáson, hogy végig a paphoz beszélt. Neki tett fogadalmat. Próbáltam jelezni, hogy nézzen már rám, de nem sikerült!:)

Rá egy hétre pedig kiderült, hogy a kollégáim fele, nem jó esküvőre ment, az eggyel előttünk lévőre ültek be véletlenül. Amikor már látták, hogy nem mi vagyunk,akkor már nem volt pofájuk kimenni, ezért azt is megnézték, majd ismét bevonultak a miénkre. Én meg nem láttam őket, csak azt, hogy jönnek az előzőről, és még kicsit rosszul is esett, hogy az enyémre nem jönnek. Amikor megint mentem dolgozni, akkor derült ki. Hát én egész nap ezen nevettem!:)

2010. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!