Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » "Vicces" vagy mosolyogtató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Vicces" vagy mosolyogtató történetek esküvő alkalmával? ( Akár saját, akár látott)

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 13:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
57%
mondjuk lefejhette volna előre, és valaki megetethette volna azzal...mert így ez tényleg a ciki kategória :)
2010. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
48%
Jobb későn, mint soha.
2010. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
82%
A mennyasszonyi autóval egy ház falát állványról vakoló kőműves mellett mentünk el,amikor a szembejövő ránk dudált,mi vissza,ettől szegény kőműves majd eldobta a vakolókanalát akkorát ugrott ijedtében...
2010. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos a lefejt tej után, ha azt cumisüvegből kapják, nagy százalékban utána már nem akarnak szopni!
2010. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
59%
A menyasszonynak a Wc-re kellett menni, nagydologra, de mire a segítő levetkeztette, késő volt...
2010. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
jó, oké, vicces szitukat kértem, de nem hihetetleneket! egyébként meg tegyük fel kicsi babája van a menyasszonynak és sír a pici mert éhes.... előre lefejt anyatej? hm? Ki az a borult, a menyasszonytánc közben fogja magát és szoptatni kezd? :))
2010. febr. 12. 13:44
 17/40 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk több jó helyzet is volt.

A fényképezkedés délelőtt volt és valahogy mindenki eltünt a házból, anyukám és hugom is, senki nem maradt csak apukám. Egyedül nem bírtam felvenni a ruhámat. Szóltam apukámnak mosolyogva, hogy segítsen majd felvenni szólok neki, erre ő tiszta stresszbe lett, hogy ő öltöztet, kereste a nőket, de sehol senki. Csak nevettem, végül nagynehezen rámadta, de eltartott egy darabig, kétszer fordítva.... Aranyos volt.

Később, ahogy felöltöztem, kimentem a nappaliba, apukám idegessgében cigizett és a hamutálat persze nem tudom miért a kanapéra rakta, amit én nem vettem észre és hopp beleültem. Vettem a cipőmet, nem éreztem, hogy alattam a hamutál a nagy ruha miatt. Apukám kereste hol van, majd hozott egy másikat. Felálltam és... Hú egyből, tiszta ideges lett, jaj kislányom beleültél, istenem, hogy szedjük le, jaj mi lesz. De semmi nem lett, alig lett olyan a ruhám és pillanatok alatt lejött róla a hamu. :)

Majd később, mentünk fényképezkedni. A párom unokabátyja vitt minket, én ültem elöl az autóban. Odaértünk, segíteni akart kiszálni a srác és ahogy kinyitotta a kocsiajtót, az egész ruha a nyakamba ugrott, tehát szép belátást nyerhetett, mindenem kint volt, köszönhető az abronycsnak. :D Én úgy égtem!! De csak nevettem.

Tehát voltak még ilyenek, de ízelítőnek ennit. :)

2010. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%
rokon srác nagyon izgult és reggel megivott egy felest, nagyon rosszul bírta, már zöld volt mire a terembe ment, az igen előtt pedig kirohant és eltűnt, anyukája megtalálta wc-be bezárkózva, nem engedte be, kellett egy kis idő mire összeszedte magát és visszamentek.....ez csak nagyon hosszú idő után vált viccessé, rém kínos volt
2010. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
92%
A mi esküvőnkön a fotós lemaradt a gyűrű felhúzásáról (azt hiszem, nem villant a vaku, vagy valami hasonló gond lehetett), ezért gyűrűk le, ismételni kellett! Dőlt a násznép, de az anyakönyvvezető is a röhögéstől :=).
2010. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
jó olvasni ezeket, mármint a tényleg elképzelhető sztorikat:) Közben egy olyan eszembe jutott nekem is, hogy templominál végig a papnak mondta a férjem az esküt, annyira izgult, figyelt, hogy el ne rontsa:) De olyan ari volt:))))
2010. febr. 12. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!