Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőkön hogy van ez? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőkön hogy van ez? Van vmi előírás, vagy lehet választani?

Figyelt kérdés

Nem voltam túl sok esküvőn, szóval nem sok tapasztalatom van ebben a témában.

Van az a rész, amikor a templomban a pap elmondja a szöveget, és utána kell ismételni... Ott mindig ugyanaz a szöveg? Vagy van lehetőség arra is, hogy ne kelljen utána mondani, csak kinyögni egy "igen"-t?

Utálok szerepelni, iszonyat lámpalázas vagyok. Nem is terveztem soha nagy esküvőt, csak a szűk család...De a páromnak más elképzelései vannak, és ha rajta múlik, akkor a templomin kb. 150-200 fő lesz. Már most rosszul vagyok a szerepléstől, képtelen lennék elmondani ennyi ember előtt egy hosszabb szöveget.



2015. febr. 9. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is lámpalázas vagyok, én még attól is paráztam, hogy majd a polgárin az "igen" kimondásánál tuti berekedek, és majd ott kell köszörülni a torkom. :D Mert sajnos ez gyakran megesik velem. De szerencsére nem volt ilyen gond, se ott se a templomban. Amúgy meg a pap szövegét kell elismételni, 2-3 szavanként, tehát nem egyszerre kell egy 3 perces monológot lenyomni, nyugi.
2015. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én isrttegtem.. Ezért nem is akartam ng esküvőt.. Mégis nagy lett, es akkor abban a szituációban nem zavart hogy néznek, mert rájöttem, hogy nincs időm arra figyelni.. És mar nem is tudtam mitől feltem.. Hiszen sokkal izgalmasabb volt az egész...és fontosabb volt az hogy minden rendben menjen, így a legkevésbé érdekelt mi van velem..a násznép jobban érdekelt...


A szövegnél is mint írtam a ferjemre figyeltem, hisz nem arra figyeltem néznek-e hanem arra, hogy űristem mi most összeházasodunk.. És inkább erről szólt..


Amíg nem éltem át enm tudtam ezt elképzelni

2015. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!