Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiből lehet kihozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiből lehet kihozni egy kb 80-100 fős esküvőt, lagzit vidéken?

Figyelt kérdés
Jövőre férjhez megyek, de még túl korán van el kezdeni a szervezést. Egy kis vendéglőben szeretném tartani Én, mert párom sátrast szeretne. Melyik mennyibe kerül kb?
2008. aug. 20. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 37 fősünket kb 200ért hoztuk ki.Ismerősöm a 170 fősét 2millából,én ezt nagyon túlzásnak tartom,főleg,h majdnem 300 meghívót kiküldtek.Ez utóbbi sátras volt,előbbi vendéglős.
2008. aug. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

az a bizonyos fikázós válaszoló vagyok :D :D


kérték már meg a kezem, de mivel láttam, hogy az őseim is elváltak, meg akit csak ismerek, annak mindnek tönkremegy a házassága, ezért én inkább úgy döntöttem, h. hagyom a konvenciókat, és nem állok be a sorba. én bírok úgy együtt élni évekig vkivel, hogy nincs róla papírunk.

általában a pasik is csak a nők miatt csinálják. ezt már nem egy férfitól hallottam. általában mindig a nők erőltetik a házasságot.


egyébként a kérdésre válaszolva: nem feltétlenül 1 millió ft, ez sok mindentől függ. ha rázni akarod a rongyot a rokonság előtt, akkor akár 10m ft-ot is kidobhatsz rá. ha pedig csendben, szépen lightosan nyomjátok, akkor 5kiló is elég.

árajánlatot kell kérni, tudod...


na hajrá.

2008. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül a nők miatt csinálják. Az én párom nem ezért akarja. Ő is régimódi, ő sem szeretne gyerekeket házasságon kívül, sőt nem egy srác imerősöm van aki ezt vallja.

Én egy szolid esküvőt szeretnék, nem kell nagy felhajtás. Nálunk mindenki azt kérdezi tőlem mikor lesz a nagy nap?! Hát mi ilyenek vagyunk.

2008. aug. 22. 14:32
 14/16 anonim ***** válasza:

szerintem a sátras macerásabb.melegen tartani a kaját.ide-oda hurcolni a tányérokat,meg mindent.legalábbis Apukám mindig ezt mondja,h nehogy sátras lagzink legyen.:-)sajnos ez nem mostanában lesz,ugyhogy még ráérünk.:-)

Sok Boldogságot!

2008. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi is jövőre tervezzük, de nekem már kész forgatókönyvem van!:))


Nem túlzás elkezdeni mostanában. Mi úgy kb 50 max 60 vendéget tervezünk. Finom és óvatos számítások szerint 700 ezer lesz. Ebben:


ruhák,cipők

éttermi kaja pia (rövid ital 3 fajta)

torták,süti

a vendéglőt mi díszítjük a nagybaniról virágokkal szolídan!!

Szóval mindennel összesen 700! Tatán tartanánk.

nem lesz zenekar, max egy szintis csávó mert én nem tudok és nem is akarok táncolni, meg vőfély sem mert nem kell hogy más vezényeljen.

Csak polgári esküvő, egyházi nincs. Egy ismerős esküvőjén 150 ezret kért a pap!!!!! és késve érkezett a türhő pénzéhes szentéletűje!


De kicsit elgondolkodtam ezen a sátras megoldáson, lehet, hogy váltunk!!!


Mindegy, a lényeg, hogy BOLDOGOK legyetek!

2008. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek. Lehet én is készítek egy "forgatókönyvet".:P
2008. aug. 23. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!