Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiből lehet kihozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiből lehet kihozni egy kb 80-100 fős esküvőt, lagzit vidéken?

Figyelt kérdés
Jövőre férjhez megyek, de még túl korán van el kezdeni a szervezést. Egy kis vendéglőben szeretném tartani Én, mert párom sátrast szeretne. Melyik mennyibe kerül kb?
2008. aug. 20. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken, kisvendéglőben úgy volt kicsivel több mint 1M, hogy a húsokat, és a röviditalokat mi adtuk. Ezeket nem vettük, hanem anyósomék nevelték az állatokat, és a pálinkát , bort is ők csinálták. Sátrasban annyival lenne kevesebb, hogy a , illetve a szakácsot, terembérletet nem kell kifizetni. (gondolom van valaki a rokonságban aki főzne)
2008. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. aug. 20. 19:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igenám! Csak a sátrasnál hozzájönnek a bérleti díjak! Sátor, eszcajg stb. Szerintem a sátras meghittebb (és nincs záróra)Sok boldogságot Nektek!!!
2008. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Mi 70-en voltunk, és 1 m volt. Sok boldogságot!
2008. aug. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon az igébnyektöl függ, de egy millio egy szolidhoz reális ár. de szerintem nyugodtan számoljatok 1,5 millióval, ha mindent ti álltok.

sokszor szokták a sütit, vagy a bort rokonok felajánlani.


pl nálunk anyukám virágos, nagybátyám hobby borász, nagynéném ragaszkodott a menyasszonyi torta megrendeléséhez. ez sok sok költséget levett a vállunkról.

2008. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én azt hittem 1,5 millió kevés lesz rá, de lehet, hogy kitudjuk belőle hozni. Köszönöm.
2008. aug. 21. 13:39
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

jééézusom!!

emberek! másfél millió forint 1 vacak napért???

na ne! ez túlzás. finoman szólva is...

ebből a pénzből 1 évig fenn tudnátok tartani magatokat és a lakásotokat úgy, hogy még jól is éltek!

vagy vehetnétek a gyereketeknek valami értelmes dolgot. vagy befektethetnétek ezt a pénzt valami olyanba, amibe érdemes...

na, ezért nem lesz nekem esküvőm. felesleges pénzkidobás.

de örülök, h nektek ilyen sok felesleges pénzetek van.

nekem is van ennyi pénzem, nehogy azt hidd, h savanyú a szőlő, csak én inkább hasznosabb dologra fordítom...

2008. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy maradi vagyok, de én nem tudok úgy együtt lenni egy pasival évekig, évtizedekig, hogy nincs esküvő. Ez belém lett nevelve. Már mióta az eszemet tudom az esküvő a legnagyobb vágyam. Nálunk ez nem egy haszontalan pénzkidobás. A véleményedet köszönöm, de nem a kérdésemre válaszoltál.
2008. aug. 21. 21:31
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem maradi vagy, hanem normális! Az előzőnek meg annyit, hogy nem azért nem lesz esküvője (bocs hogy így fogalmazok, de Neked írok-nem Neki)mert másra spórol, hanem egyszerűen nem kérték meg a kezét.
2008. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem vidéken lesz, most 08.30.-án!

Kb 130 fő. Étterembe lesz, 9e ft/fő, ebben itt mindenbenne van: ebéd, vacsora, hajnali kaja, terem, pincér, süti, ital.

Jó, márkás piák nincsenek csak benne, azt mi vettünk, és persze pl a menyasszonyi torta sincs.

Itt ahol én lakom, ez reális ár, nem drága, kisebb település, Pest megyében.

Amikor kicsi lány voltam, elég sok sátras lagziban voltam, hát szerintem majdnem egy árban van a kettő.

a sátras lagzinál is csomót kell készülni, sütni, főzni, stb. Én nem választanám!

sok boldogságot! :))

2008. aug. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!