Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyobb méretű esküvői ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb méretű esküvői ruhát hol érdemes keresni Budapesten? Szerintetek milyen ruha állna jól?

Figyelt kérdés

180 cm magas vagyok, 46/48-os a méretem, de pár szalonban már időpontot sem kaptam, mert amikor kérdezték a méretet, mondták, hogy ekkora már nincs, ne is menjek. (Ezekután mondjuk nem is lett volna kedvem odamenni.) Azért nem vagyok akkora... Vagy 50 kg fölött ne menjen férjhez egy lány????:( Devolt ahol a magasságomra szóltak be, azzal pedig tényleg nem tudok mit csinálni.

Lehet hogy végül varratni fogok, de azért először a kölcsönzőkben keresgélnék.

Ami biztos, hogy nem hófehér (de fehér, szóval nem színes) teljesen hosszú ruhát szeretnék, ami kihangsúlyozza, hogy szép a mellem és vékony a derekam,de elrejti a szélesebb csípőmet és a vastagabb lábaimat. (Ezért is csak földigérő jöhet szóba.) A válla nem spagettipántos, hanem csúsztatott vagy rövidujjúm esetleg japánujjas.


2010. jan. 30. 19:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha Pesten jarsz szivesen odaadom felprobalni.Nagyon szep amugy.
2010. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nincs róla egy képed? így látatlanban nem merek semmit mondani.
2010. jan. 30. 21:09
 13/20 anonim válasza:

Én őket ajánlanám: [link]

Tavalyi esküvőre itt találtunk "nagyobb" méretben koszorúslány ruhát. Nagyon segítőkész lány volt ott, és nagyon nagy választék volt menyasszonyi ruhából is. Szerintem őket érdemes megnézni.

2010. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz.

Én Veresegyházon a Kati szalonban varrattatam,olyat varrnak amilyet akarsz,van ezer katalógus és abból tudsz választani és összeválogatni.

Nagyon profik. [link]

2010. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ha varratok, akkor varrónőm megvan, de köszi a tippet, jól jöhet még!
2010. jan. 31. 11:20
 16/20 anonim ***** válasza:
[link] , nekem tavaly tőlük volt a ruhám (48-as méretben) - nagyon kedvesek a szalonban, teljesen véletlenül kerültem hozzájuk, ugyanis van egy fehérnemű üzletük is, ott vásároltam és az eladó ajánlotta mikor mondtam hogy menyaruhához veszek fehérneműt hogy van egy ilyen szalonjuk is, fel is hívta őket hogy átmehetnék-e rögtön, szerencsére mehettem és meg is találtam álmaim ruháját. Ami a legcsodálatosabb volt hogy a ruha ujját olyanra alakították amilyet én kértem. Mivel első alkalommal egyedül mentem, pár nappal később visszamentem a barátnőmmel és minden gond nélkül próbálhattam még 1x, fotókat is csinálhattunk. Nagyon kedvesek a hölgyek a szalonban. Ránéztem az előbb a honlapjukra, sokkal-sokkal nagyobb a választék az üzletükben, érdemes odamenni és megnézni.....
2010. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én azt ajánlanám varrassál.

Én is varrattam. Elmentem egy csomó szalonba és olyan ruhákat akartak is rám akartak sózni, ami már szürke volt.

Végül nagyjából annyira jött ki a ruha, mint a kölcsönzés.

a Burda boltban lehet kapni szabásmintát.

2010. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Végülis már megterveztem, meg sokat nézegettem is, de annyira utálok próbálni meg próbákra járni, hogy remélteme gyszerűbb lesz a kölcsönzéssel megoldani.


Megnézem amiket ajánlottatok, köszönöm!


Egy helyen rám is akartak egy nagyon ronda ruhát rámsózni, mondtam, hogy köszönöm, de nem az én stílusom és látszik is rajta, hogy már sokakon volt. Erre a nő felhúzta az orrát és odavágta, hogy örüljek, hogy ilyet találtam a méretemben, ennél szebbet nem fogok találni 42-es méret fölött. Elköszönni még sikerült udvariasan és az ajtót sem vágtam be, pedig ahhoz lett volna kedvem.

2010. febr. 2. 13:36
 19/20 anonim ***** válasza:

szerintem ez a 8198 erükben tök szép lenne.

Főleg, mert magas vagy.

[link]

2010. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Aztaaa, de gyönyörű! Köszönöm, ezt is elmentem a lehetséges tippek közé. Ha varratok, akkor az eleje ilyesmi lesz, át is rajzolom egy kicsit a terveimet:)
2010. febr. 2. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!