Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyobb méretű esküvői ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb méretű esküvői ruhát hol érdemes keresni Budapesten? Szerintetek milyen ruha állna jól?

Figyelt kérdés

180 cm magas vagyok, 46/48-os a méretem, de pár szalonban már időpontot sem kaptam, mert amikor kérdezték a méretet, mondták, hogy ekkora már nincs, ne is menjek. (Ezekután mondjuk nem is lett volna kedvem odamenni.) Azért nem vagyok akkora... Vagy 50 kg fölött ne menjen férjhez egy lány????:( Devolt ahol a magasságomra szóltak be, azzal pedig tényleg nem tudok mit csinálni.

Lehet hogy végül varratni fogok, de azért először a kölcsönzőkben keresgélnék.

Ami biztos, hogy nem hófehér (de fehér, szóval nem színes) teljesen hosszú ruhát szeretnék, ami kihangsúlyozza, hogy szép a mellem és vékony a derekam,de elrejti a szélesebb csípőmet és a vastagabb lábaimat. (Ezért is csak földigérő jöhet szóba.) A válla nem spagettipántos, hanem csúsztatott vagy rövidujjúm esetleg japánujjas.


2010. jan. 30. 19:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Miss Moletti szalont tudom ajánlani, nyugodt szívvel. Az ott dolgozók nagyon kedvesek, és segítőkészek. Én ott béreltem a szalagaavts ruhámat, és volt olyan, hogy csak bementem, hogy "Szeretném megmutatni neki, és felpróbálni", és simán felpróbálhattam. Nagyon kedvesek voltak, mindig mosolyogtak :) Csak jó élményeim vannak róluk.


[link]


Gyönyörű ruháik vannak.

2010. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, végignézem!


[link]


Ennek a vállmegoldása pl. nagyon tetszik.

2010. jan. 30. 20:35
 3/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szép. Egyébként bolerót is lehet bérelni a ruhához, azt is tudsz próbálni. Kesztyűt is, ékszert is :)
2010. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az ékszerem az saját tervezés és egyik gyöngyművész barátnőm csinálja. A kiegészítőket még nem tudom, azt majd a ruhához. Nagyon szeretnék kalapot, de azt csak akkor lehet ha a ruhám is olyan lesz.
2010. jan. 30. 20:42
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem van egy vadi uj ekru szinu ruham a te meretedben.Nevetseges aron odaadom.
2010. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Teszel fel egy fotót róla? Mondjuk a méretem, hol 46, hol 48 és van 44-es ruhám is, de érdekelne:)
2010. jan. 30. 20:44
 7/20 anonim ***** válasza:

Akkor én biztosan gyöngyös ruhát választanék, bár van egy olyan babona, hogy ahány göngy van a ruhán, annyi könnycseppet fog ejteni a a feleség a házasság alatt.

És gyöngyöt ajándékba adni fájdalamt jelent.

2010. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2010. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam. A nyakékem is gyöngy és a menyecskeruhám felsőrésze is végiggyöngyözve, mert az saját tervezés és ha elég bátor leszek, akkor saját varrás:) (Egyszerű estélyi, csak a felsője egyedi)
2010. jan. 30. 20:47
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti, de hamarosan költözöm.
2010. jan. 30. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!