Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színű lehet a menyecske...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű lehet a menyecskeruha?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Általában piros szokott lenni, de nyáron voltam egy esküvőn ahol kicsit formabontó volt a ruha.

Egy tangós ruhát képzelj el, elől a lábnál mély bevágással. A ruha felül fűzős volt alul a szoknyarésze pedig bokáig ért. A fodrok pedig narancssárgák voltak.

Ma már olyan világot élünk ahol nem kell annyira ragaszkodni a hagyományokhoz.

Ha szeretnél nyugodtan lehetsz kreatív és formabontó! :)

2010. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Hagyományosan piros,de láttam már világos kékben is.Csak feher nem lehet.
2010. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományosan piros vagy bordó, én másmilyent még nem láttam, attól még lehet.
2010. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
A hagyomány szerint piros és rövid fazonú. Én éjfélkor vettem át egy rövid, bordó darabot, a újsszonytánc idejéig. Ez egy saját rövid kisestélyi volt, utána vettem fel a "hivatalos" menyecske ruhám. Ami nekem halvány, púderszínű volt, hosszú, mellben szűk, lejjebb bő. Nagyon jól esett a szoros, fűzős menyasszonyi ruha után egy ilyen lazább darab. A "kis pirost" csak a hagyomány kedvéért vettem fel, jelképesen kb. 10 percre. Szóval, szerintem azt vegyél fel, ami kényelmes és ami tetszik. Nekem jobban tetszett a hosszú púderszínű, így az este másik felét abban töltöttem és senki nem szólt egy rossz szót sem. Ez a Ti napotok. A lényeg a kényelem és hogy olyan ruhát viselj, ami tetszik és amiben jól érzed magad.
2010. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém bordó volt, de láttam már kéket is.
2010. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem biztos hogy piros lesz...
2010. jan. 27. 12:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Anyukámnak (27 évvel ezelőtt) hosszú piros volt színes pöttyökkel és ugyanilyen kendővel. :-)
2010. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

hagyomány szerint pirod vagy bordó.

de a Tizsamiban volt a barna minden árnyalata, fehér, kék, narancsszínű, pöttyös, csíkos. ezermillió féle, amiről számomra ki sem derült volna, hogy az menyecskeruha.

2010. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az enyém élénk zöld vagy sárga lesz, attól függ melyiket választjuk az esküvő színének. Mini lesz az tuti. Pl. ez, a rövid, csak más színben:

[link]

2010. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

hagyományosan piros, és az is a legszebb.

én már láttam zöldet is, elég fura volt. :S

2010. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!