Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői/menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői/menyasszonyi ruha Debrecenben 30 ezer alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok nekem olyan üzleteket mondani, ahol kapható ennyiért menyasszonyi ruha vagy esetleg lehet varratni? Lehet hogy nem nagy abroncsosom lesz, csak egy letisztult kis ruhácska. Azt meg varratni is tudnék.. de ha van olcsón, akkor azok közül is szívesen szétnéznék.

2014. okt. 12. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom Debrecenben van-e Mango, de ott pl. kapni készen:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Varratni ennyiért egy nagyon egyszerű, nem abroncsos, kis empire fazonút lehet pl.

2014. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vaterán nézz szét. Sokan nem szívesen tárolgatják a ruhájukat és inkább eladják olcsón. Megpróbálhatsz alkudni is. Sokan ott vesznek olcsón kreatív fotózáshoz menyasszonyi ruhákat. Olyan vízben, sziklákon, mocsárban állós fényképekért csak olcsón beszerezhetőt áldoznak fel. Többször előfordult már hogy szebb ruhát sikerült a vaterán olcsón lőni mint maga a menyasszonyi és az ara sajnálta tönkretenni a fotózáson a ruhát....
2014. okt. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
A Nagyállomás felé a Piac utcán van egy üzlet, ahol most nyáron volt kiárusítás. Minden ruha 20 ezer forint, nem tudom, hogy tart-e még. (szeptembertől egyetem, azóta nem jártam otthon és nem tudom van-e még.) A Miklós utcán láttam a táblájukat, azt nem néztem, hogy pontosan mi a szalon címe.
2014. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Mi a Pesti út 13 szám alatti Daniella szalonba becsöngettünk, és ott találtuk meg a tökéletes ruhát számomra! :) A tulajdonos hölgy nagyon kedves, segítőkész volt, bejelentkezés nélkül három ruhát is felpróbáltam, és bár mindegyik tetszett, meg is vettük az egyiket! Október végén mentünk, akkor 25 ezer forinttól kezdődtek az árak, nem tudom, azóta mennyit adott el a hölgy, de szívből ajánlom, hogy ott is nézz szét! A neten keress rá az elérhetőségre, nem tudom, illik-e ide kiírni. :) Minden jót, sok sikert!
2014. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Anita Szalonban Db-ben már 25 ezertől adják.
2015. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!