Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő több millió forintért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő több millió forintért?

Figyelt kérdés

Először is szeretném ha nem kötekedne aki ide ír, és nem kell megsértődni sem, csak leírom a véleményem, oké?

Szóval elképedve olvasom itt a gyakorin hogy mások több millióért esküdnek, csokiszökőkút van, galamb párzás, bocsi galamb röptetés, :P meg mindenféle "luxus" cucc... 200-500 fős sereggel. Nem sajnálnak ennyit lakodalomra költeni? Csak én gondolom ezt nagy flancnak? Nálunk volt a családban ilyen, 2 millióért esküdtek és 2 évig tartott az esküvő... Én a lakodalom alatt olyan jót somolyogtam (bocsi, de legszebb öröm a káröröm) mert meg is mondtam hogy ezek sokáig nem lesznek házasok, és be is jött. 300 ezerért bérelt a csaj ruhát! A többit nem említem, rá bízom a fantáziátokra :) Hirtelen fellángolásukban esküdtek azt már akkor tudtam. Én azt gondolom hogy akik ekkora felhajtást csinálnak azok a külvilág felé szeretnék mutatni hogy ők ezt is megtehetik és milyen boldogok meg stb. Közben pedig csak egy álca az egész, és az érzelmek háttérbe szorulnak. Nekünk 8 év után lesz lagzi és grill partyt csinálunk a szertartás után. Megvan mindenünk és most gondoltuk hogy megesküdünk :)

Szóval szerintetek megéri ekkora felhajtást csinálni és ennyi pénz költeni lakodalomra? (oké, aki megteheti költse a pénzt nyilván nem nekik szól a kérdés)


2014. okt. 2. 16:00
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
20-sal értek teljes egészében egyet :) Te mindent leírtál amit én nem tudtam megfogalmazni. Én is inkább költenék el több milliót egy jó nyaralásra, mint hogy meghívjak olyan embereket a lagziba akik egy képeslapot nem küldenek karácsonyra :) Nekem ez a képmutatás. Nem tudom, nem kell nekem bizonygatni hogy van-e pénzem vagy nincs milliós esküvőre. Én egy nagyobb szabású grill partit szeretnék (a vőlegényem is ilyet gondolt) ahol lesz grill étel, meg húsleves, meg hideg tálak, sátras lesz, zenekarral :) De családias légkörbe.
2014. okt. 2. 18:37
 22/40 anonim ***** válasza:
88%
mindenkinek más a prioritás...ennyi, nekem fontosabbak a rokonaim pl, mint egy utazás / mi pl tartjuk amúgy is a kapcsolatot, egy egy szülinap névnap 20 fő alapból csalásúdilag, a barátokkal is ünnepeljük 10 fővel kb
2014. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Érdekes az utolsó válaszoló is meg tudta írni normálisan a hozzászólását, kötözködés nélkül :)
2014. okt. 2. 18:41
 24/40 anonim ***** válasza:
88%

"Ezzel szemben nem vagyok sóher,ha van rá keret szemrebbenés nélkül költenék el 2 milliót egy indonéz utazásra,vagy úszómedencére,kaszinóra ,vennék magamnak ezerkétszáz euróért kutyát stb Van amit már meg is tettem ezek közül és nem sjanáltam rá a pénzt,pedig nálunk sem a csapból folyik. "


Na, én pl ezekre sajnálnám, esküvőre nem:)

Nincs ezen mit vitatkozni, mindenki más.

2014. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
96%

Oké...te nem költenél rá ennyit...de csúnya szóval élve, ez mit érdekel?


Nem a te esküvődről van szó, hanem az xy eskövőjéről, neked a nyaralás a fontos, neki az esküvő...a kettő meg alapból nem zárja ki egymást. Meg az is undorító mikor valaki más zsebében turkál, és megmondja hogy miért költ erre ennyit meg annyit... közöd van hozzá? Nincs...akkor meg?


Azt mondod képmutatás...közben folyton azt hangoztatod hogy a te esküvőd majd így meg úgy, meg jajj neked majd nem így lesz és nem úgy lesz...hát mégis ki nem tojja le?


Most gyakorlatilag te el vagy szállva magadtól, hogy a te esküvőd maga lesz tökéletesség, és mindenki másé meg le van nézve...edig semmi közöd ahoz ki milyen esküvőt szervez és mire költi a pénzét.

2014. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
97%

5 milliós esküvőnk volt 3 év után, 6 éve vagyunk házasok. Megtehettük, nem vágott földhöz minket az összeg, nem egy életen át összespórolt összeget költöttünk el, és nem kellett hitelt felvenni rá. Egyelőre nincs kilátásban válás, tök jól megvagyunk, de később akkor is elválhatnánk, ha 2 tanúval, 0 forintból házasodtunk volna össze. Egyáltalán nem ezen múlik. Igaz nem nekem szólt a kérdésed, mert mi megtehettük.


De nagyon sokan megtehetik, hogy milliós esküvőt tartsanak, esetleg mások úgy gondolják, hogy ők nem is tehették volna meg. Csak mert más máshogy gazdálkodna. Az emberek nagyon értenek ahhoz, hogy más pénzével bánjanak, holott a sajátjukkal sem tudnak sokszor. Ha valaki x milliót elkölt esküvőre, annak volt rá x milliója, különben nem tudta volna elkölteni. Nyilván a hitel itt most más kérdés, de ha így nézzük, akkor is megszerezték a pénzt. Nekik bizonyára megérte. Felnőtt emberek, tudták mérlegelni, hogy megéri-e számukra egy ilyenbe belemenni, és ezek tudatában döntöttek a hitelfelvétel mellett.


Persze sokan vannak, akikre igaz, hogy csak azért házasodnak, hogy mentsék a kapcsolatot, azt hiszik, attól jobb lesz, majd pár hónap múlva elválnak. De ez az ő dolguk, nem? Ezen miért kell másnak csámcsogni, rosszallóan beszélni, károgni? Két emberre tartozik összesen. Ha nem tetszik, hogy össze akarnak házasodni, mert szerinted giccsparádé csak az egész, nem kell elmenni ingyen zabálni se az esküvőre, nem kell sok boldogságot kívánnod képmutató módon, csak otthon ülni és örülni a saját boldogságodnak. Ilyen egyszerű.

2014. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Hülyékkel nem vitatkozok :)

Nem tudom miért lennék elszállva magamtól?! Nem mondtam hogy követendő példa vagyok! :)

Ez a kérdés azért született mert vannak akik sokan elszállnak a földtől és hitelt vesznek fel a lagzit kifizetni és aztán meg mennek az anyóshoz lakni ahol aztán mindig megy a veszekedés, és aztán jön ide elhordani anyóst :) Persze ez csak egy réteg akit érint :) Tehát magyarra lefordítva sokan nem tehetik meg a milliós lagzit de mégis van nekik.

Hogy mi közöm hozzá? Semmi, de Neked sem sok az én kérdésemhez, azt teszek fel amit akarok, ha nem tetszik el lehet battyogni :)

2014. okt. 2. 19:58
 28/40 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező azért hitelt főleg mai világban nem ad puszira a bank. Szóval az aki 2-3 milliót költ esküvőre megnyugodhatsz nem anyóssal él már esküvő előtt sem nemhogy utána.
2014. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
97%

1. Szóval ha nem ért valaki egyet, akkor az rögtön hülye. Ezzel azok érvelnek, akiknek nincs megalapozott ellenérvük.

2. Folyamatosan azt bizonygatod hogy mert te olcsón megoldod és süt belőled a rosszindulat....de persze te nem vagy elszállva magadtól.

3. A kérdésre továbbra is az a válasz hogy nem mások zsebében kell turkálni, hanem a sajátodat nézni.

2014. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
86%

A mi eskuvonk pontosan 0 ft volt ket tanuval hetkoznap.

Igaz, hogy mar 4 eve hazassodtunk ossze de most nyaron tartottunk lagzit a szuleim kivansaga volt (falun) es kicsit tobb mint 3 millio ft volt.

Kicsit draga de jo buli volt.

2014. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!