Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő több millió forintért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő több millió forintért?

Figyelt kérdés

Először is szeretném ha nem kötekedne aki ide ír, és nem kell megsértődni sem, csak leírom a véleményem, oké?

Szóval elképedve olvasom itt a gyakorin hogy mások több millióért esküdnek, csokiszökőkút van, galamb párzás, bocsi galamb röptetés, :P meg mindenféle "luxus" cucc... 200-500 fős sereggel. Nem sajnálnak ennyit lakodalomra költeni? Csak én gondolom ezt nagy flancnak? Nálunk volt a családban ilyen, 2 millióért esküdtek és 2 évig tartott az esküvő... Én a lakodalom alatt olyan jót somolyogtam (bocsi, de legszebb öröm a káröröm) mert meg is mondtam hogy ezek sokáig nem lesznek házasok, és be is jött. 300 ezerért bérelt a csaj ruhát! A többit nem említem, rá bízom a fantáziátokra :) Hirtelen fellángolásukban esküdtek azt már akkor tudtam. Én azt gondolom hogy akik ekkora felhajtást csinálnak azok a külvilág felé szeretnék mutatni hogy ők ezt is megtehetik és milyen boldogok meg stb. Közben pedig csak egy álca az egész, és az érzelmek háttérbe szorulnak. Nekünk 8 év után lesz lagzi és grill partyt csinálunk a szertartás után. Megvan mindenünk és most gondoltuk hogy megesküdünk :)

Szóval szerintetek megéri ekkora felhajtást csinálni és ennyi pénz költeni lakodalomra? (oké, aki megteheti költse a pénzt nyilván nem nekik szól a kérdés)


2014. okt. 2. 16:00
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
A történet szempontjából tök mindegy miért voltam kárörvendő, szinte biztos vagyok benne más is így ült volna az esküvőjén (kárörvendő mosollyal) Én is, jobban mondva mi is megtehetnénk hogy milliós esküvőt csináljak :D
2014. okt. 2. 16:56
 12/40 anonim ***** válasza:
93%

"De a vendégek miért örülnének, ha Jancsi és Juliska férj-feleség lesz. Számukra ez teljesen közömbös dolog. "


Ezt már min,másodszor írod. Te komolyan nem tudsz őrölni más boldogságának, főleg ha az rokon vagy barát?

2014. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

ja és nem zabáltam, ahogy az egyik hozzászóló írta :)

nem vagyok senki esküvőjére irigy mint mondtam megvan mindenem ami kell és szükséges az élethez :)

2014. okt. 2. 16:59
 14/40 anonim ***** válasza:
71%

Várj csak, ha jól értem, te tulajdonképpen dicsekedni szeretnél a szerinted tökéletes életeddel, és az egész kérdésed csak körítésként van jelen...


Kérdezni is szeretnél valamit, vagy megelégszel azzal, hogy magadat fényezed? Ez elég szánalmas :D A környezetedben talán nem csodálnak eléggé, vagy mi?

2014. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Grill partit rendezünk, ahová szeretettel várjuk a násznépet, és semmit nem kérünk (megvan mindenünk) akkor miért lennék irigy? kire? Mi is csinálhatnánk drága esküvőt, de én ezt nem tartom fontosnak )
2014. okt. 2. 17:01
 16/40 anonim ***** válasza:
77%
Jaj persze kérdező én is megvehetném az egész Rózsadombot csak hát minek, annyi kertel foglalkozni:)
2014. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normális hangnemben tudtak írni :)
2014. okt. 2. 17:12
 18/40 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy nem éri meg, de van, akiknek ez az álmaik közé tartozik és szeretnék megvalósítani. Nem vagyunk egyformák.

Nekünk kis, családias lagzink volt, de nem ettől jó a házasságunk és attól sem lesz rossz, aki "világraszóló" lagzit tart. Ismerek ilyen párokat is és vannak, akik már évtizedek óta boldog házasságban élnek.

Persze biztos van, akinek csak látszat az egész és nincs mögötte érzelem, de ne húzzuk már egy kaptafára az embereket!

2014. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
92%

nekem számított, hogy azok, akik fontosak nekem velem ünnepeljenek, 100an voltunk, sajnos így is sokan, akiket szívesen ott láttam volna maga mellett nem lehettek ott, mert a hely és a ktsg vetésünk is véges volt. semmi, de semmi extra nem volt (egy de azt ajándékba kaptuk)..kis településen, ahol évi össz-vissz 6 esküvő van 1,5 m volt


egyébként a tapasztalat éppen azt mutatja, hogy kislagzi(nem a 10 fős családi) nagyobb bukó anyagilag, mint a nagy..

egy pillanatig nem volt bennem, hogy mennyi jön vissza, hiszen azt a pénzt arra szántuk.. egyébként 200 plusz jött be, ami meglepetés volt.

ha egy ft nem jön be is megérte, egy gyönyörű környezetben egy szuper buli volt, és akik ott voltak mind velünk örültek. azóta is emlegetjük

2014. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
27%

Kinek hogy. Én 1 milliót,de még egy felet is sajnálnék egy bulira.Mert akárhogy nézem ,ez egy buli,nem több,nem kevesebb .. oké,lehet csicsázni,hogy a nagy nap meg a közös élet kezdete stb ,de én sajnálnám megetetni a 2-3 száéz fős "rokonságot" akikkel egyébként egy karáűcsonyi képeslapot sem váltok,és egy égő házból sem valószínű hogy kimentene bármelyik.


Ezzel szemben nem vagyok sóher,ha van rá keret szemrebbenés nélkül költenék el 2 milliót egy indonéz utazásra,vagy úszómedencére,kaszinóra ,vennék magamnak ezerkétszáz euróért kutyát stb Van amit már meg is tettem ezek közül és nem sjanáltam rá a pénzt,pedig nálunk sem a csapból folyik.


Akinek fontos a puccparádé,meghogy ő legyen a hercegkisasszony a nagy napján ,és rózsaszín csillámós pónilovak vontassák be a tökhintóján a buckingham palota kertjébe ,az el fog rá költeni 5 milliót. Vagy inkább a boldog vőlegény :D

2014. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!