Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ruhapróba egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ruhapróba egyedül?

Figyelt kérdés

Szeretnék ellátogatni néhány szalonba felmérni, hogy melyik ruhatípus áll jól, ehhez nem szeretném anyut berángatni Pestre, én pedig ott dolgozom, munka után elmennék nézelődni.

Mennyire fognak kinézni, ha egyedül érkezek?

Anyut és/vagy barátnőmet akkor vinném, ha már van shortlistem.


2014. aug. 23. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én az internetről rendeltem a ruhámat, mert sokkal olcsóbb, és meg is akartam tartani, ezért elmentem egy szalonba, hogy megnézzem milyen stílusú ruha áll jól nekem. Én pont azért mentem egyedül, hogy azt tudjam mondani, hogy ha meg van az igazi ruha, akkor eljön anyu is. Menjél nézelődni, ha kinéznek, akkor meg menj másik szalonba. A pénzedért hidd el kedvesek lesznek veled. :)
2014. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem merj elmenni egyedül!

Ez a te döntésed,te fogod felvenni,te érzed jól vagy rosszul benne magad.

Bárki mondhat bármit ha neked nem az a fazon vagy ruha tetszik amit javasolnak.

A bolti eladó is segít.

2014. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Csak arra figyelj, hogy érthetetlen módon az eladó szerint mindig a drágább ruha áll jól :)
2014. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég alpári lenne kinézni valakit emiatt; végső soron a te döntésed és csakis a tiéd, a barátnő és családtag csak egy segítség. Nyugodtan próbálhatsz egyedül, szerintem okosabb is csak shortlistre vinni barátnőt, hiszen az az a pont, ahol te magad már vacillálsz egy csöppet.
2014. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ötlet nagyon jó. Fontos hogy legyen esküvői időpontod, mert meg fogják kérdezni. Ha még nincs kitűzve az esküvő napja akkor nem próbálhatsz a legtöbb szalonban. Nem szeretnek fölöslegesen ruhákat próbálni a vevőkre ezért olyat meg sem próbálhatsz amit a ti nagy napotokra már lefoglalt valaki. Jó ha nem viszel senkit az elején, mert elvárják hogy azonnal dönts és foglalj. Sok helyen ha ezt nem teszed, akkor szinte sértődés látszik a szalon dolgozóin mert fölöslegesen öltöztettek, és fűztek be. Ha elmondod hogy édesanyád véleménye nélkül nem szeretnél dönteni és a napokban visszajöttök közösen akkor enyhébben állnak a menyasszonyhoz. Ezt a vevőkhöz való hozzáállás biztos sok-sok kamuvevő és kamuból menyasszonynak öltözni akaró lány váltotta ki belőlük, ezért védik magukat.
2014. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért jó ötlet még egyedül menned, mert nagyon zavaró tud lenni egy könnyek közt meghatódott anyuka és áradozó barátnő amikor te még azt érzed hogy " jó-jó, de azért valamiért nem az igazi a ruha"
2014. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gabriell88 ***** válasza:
Én vidékre költöztem a párommal, mivel itt nincsenek lány barátnőim, így úgy volt, hogy egyedül érkezem.De anyukám kitalálta, hogy mindenképp jönni akar(pesten lakik) így hétvégére időzítettem, aztán láttam anyósomon, hogy ő is szeretne jönni(nem mondta, no meg 2 fia van)így elhívtam őt is.Nagyon jól éreztük magunkat egy kicsit közelebb is hozott anyósomhoz, bár én szeretem, mert nagyon aranyos, szóval előtte sem volt vele gond.Amit még megemlítenék.mikor kiválasztottam az esküvői ruhámat, édesanyám sírt örömében(meg anyósom is) onnan tudtam, hogy ez lesz az igazi.Már csak ezért is megérte.Szóval én azt javaslom ha egy mód van rá, az anyukádat vidd magaddal, nagyon fog neki örülni!:)
2014. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Viszem anyut, amint tudom.

anyós nálunk is két fiús, egy végső ruhapróbára azért elviszem őt is :)

2014. aug. 25. 19:11
 9/9 gabriell88 ***** válasza:
biztos örülni fog.Nálam nem volt végső ruhaprób, a második üzletben megtaláltam a tökéletes ruhát, bár én amúgy is az a típus vagyok, aki nem szeret sokáig válogatni, megtetszik, megveszem,nem nézem körbe az összes boltot.:) Sok boldogságot az esküvődhöz!:)
2014. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!