Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha próba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha próba, tényleg így van? (Lent)

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt mondta nekem valaki,hogy csak úgy lehet menyasszonyi ruhát próbálni,ha már meg van az igazolásotok ,hogy bejelentkeztetek az Anyakönyvi Hivatalba,anélkül szóba sem állnak veled.Most hogy menyasszony lettem bárkitől kérdezem,hogy valóban így van e hülyének néz.Pedig még a bejelentkezés előtt voltam egy szalonban ahol azt mondták addig nem próbálhatok míg nincs meg a papír.Akkor most mi az igazság?Főleg GyMS-megyei szalonok érdekelnének.

2013. okt. 15. 14:09
1 2 3
 1/23 málna_ válasza:
100%
Én nem is kaptam semmiféle papírt, hogy már megvan az időpont..
2013. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről még soha életemben nem hallottam. Voltam is próbán az esküvőm előtt, 2 helyen is, sehol sem kértek papírt.
2013. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam még erről, egyszerűen felhívtam a szalont, adtak időpontot, és nagyon kedvesek voltak, amikor bementem. Fel se merült ilyen papír. Ezek szerint lehet, hogy szalonfüggő.
2013. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem is adnak semmilyen papirt az időpontfoglalásról.

Több szalonban is voltam,sehol nem kértek semmi ilyet.


Viszont volt olyan szalon,ahol már a próbáért is fizetni kellett olna.

2013. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam semmilyen időpontot a hivatalban. Tényleg megkérdezték a szalonban, hogy na és mikor lesz a nagy esemény, de nem kértek semmit.
2013. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam papírt, de semmilyen szalon sem kérte. Én mindössze annyit figyeltem meg, hogy mikor egyszerre érkeztem másik érdeklődővel, akkor az én seggemet látványosan nyalták, mert mindössze két hónap volt az esküvőig, a "majd jövőre" szlogennel érkezett érdeklődővel meg azért nem voltak ilyen előzékenyek. De papírt nem kértek sehol.
2013. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy


Erről semmi igazolást nem kapsz amúgy sem.

Felhívtam a szalont, kértem időpontt, aztán mentem..ennyi

2013. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly volt az esküvőm. Baranya megyében és Pest megyében voltam több szalonban. Igazolást sehonl sem kértek.
2013. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Győri vagyok. 3 éve volt esküvőm, és voltam pár helyen, de ilyenről sosem hallottam, csak most tőled.
2013. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem kaptunk semmiféle igazolást (mondjunk nem is kértünk). Nemrég foglaltunk időpontot.
2013. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!