Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőszervezés egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőszervezés egyedül?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Párommal bejelentettük már a családnak,viszont ő februártol külföldön kapott munkát. Esküvõ elött jönne csak haza, utána meg mi is kiköltöznénk vele. Volt már valaki igy hogy az egész szervezés rá hárult?


2013. dec. 8. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok nő van így vele. De sok mindent most megcsinálhattok, aztán már csak az apróságok maradnak.

Illetve az is egy megoldás, hogy egyszerűbb esküvőt szervezel, amit még egyedül is kézben tudsz tartani.

2013. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pár dolgot a páromra bízok, pl. a zene kiválasztását, mert ő muzikálisabb mint én. Azt meg tudná külföldről is csinálni, és mégis részt vett a saját esküvője szervezésén :)


Pár ilyet még kitalálok, pl. menüben biztos legyen olyan amit szeret, mert nagyon finnyás stb.

2013. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is kb. egyedül szerveztem az egészet, én keresgettem mindent, megmutattam neki, végül együtt döntöttünk (ált. azok mellett, amiket én is szerettem volna, gyakorlatilag mindenből ugyanazt akartuk). ezeket meg e-mailben Te is elküldheted neki, megbeszélitek a neten.

Annyi, hogy a helyeket együtt néztük meg, és együtt döntöttünk.

2013. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Osszátok meg a feladatokat! Tudom, ez furcsán hangzik, de az internet világában már meg lehet oldani! Rengeteg oldal van, ahonnan rendelni lehet pl. meghívót, díszeket,dekor elemeket. Ezeket ugye meg tudjátok közösen is beszélni! Azt gondoljátok át, hogy mi az, amit csak Te, itthonról tudsz intézni. Esetleg kezdjétek ezekkel, hogy mielőtt kimegy, ezek el legyenek intézve. Külföldön lehet, hogy sok minden még olcsóbb is! Ha egyszer kimész hozzá, menjetek el közösen szétnézni, hátha találtok valami különlegeset, ami itthon még nem is kapható. Kitartást kívánok!
2013. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

A nagyja igazából megvan,apróságok,és pontosítások vannak csak hátra.A meghívókat ő tervezi,ezt akár mélben is el tudja majd küldeni ha már csak akkor lesz készen vele.Zenében egyezik az ízlésünk,és a zenekart is ismerjük(családtag) igy ő is tudja mit szeretünk:)))

2013. dec. 9. 07:04
 6/8 anonim ***** válasza:

hát akkor nincs itt gond! :)

meghívót nálunk is ő tervezi:)

2013. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kicsit furán alakult ez a helyzet,de olyan jo hogy rtak páran,mert azt hittem szinte minenhol mindent együtt csinál/szervez a pár.
2013. dec. 9. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is úgy vagyunk vele, hogy mi szervezzük a párommal.

Igazából mi így is szerettük volna. De azért így is a szülők adnak nekünk 1-2 tanácsot, hogy ők hogy csinálnák. Mi meghallgatjuk, aztán elgondolkozunk rajta.

2013. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!