Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan (és mikor) tovább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan (és mikor) tovább az esküvőszervezésben?

Figyelt kérdés
A szolgáltatók le vannak foglalva (anyakönyvvezető, egyházi szertartás, fotós, ceremóniamester, zenekar, étterem). Le van foglalva a ruhám. Mikor álljunk neki kiválasztani a végleges meghívókat, mikor rendeljük meg? Párom ruháját, cipőket, dekorációt, virágokat, sütiket+tortát mikor beszéljük meg, rendeljük meg? Júliusi esküvő lesz, ezekkel még ráérünk? És ha igen, meddig, mikor kezdjük el? Január-február környékén?

2013. nov. 22. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk szept-ben lesz esküvőnk, az ilyesmiket, amiket Te is írtál máj-jún-ban intézzük el. Szóval szerintem márc.ápr-ban ráértek ezzel foglalkozni :)

2013. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
bár a dekoráción azért nem árt már most gondolkozni (ti díszítenétek v. vki más, milyen színvilág lesz, milyen dekort szeretnél, stb.)! -#1
2013. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ti akartok díszíteni vagy felfogadtok egy dekor céget ha az utóbbi akkor azt nem árt minél előbb, most vagy decemberben.

A többi dologgal ráértek január, február környékén foglalkozni. Annyi, hogy ha van egy kiemelt cukrászda ahonnan akarjátok rendelni a sütiket és a tortát vázlatban idén is megbeszélhetitek, hogy mikor lesz az esküvő, mik az elképzeléseitek és majd jövőre mentek egyeztetni, de ők is tudnak benne segíteni, hogy mikor menjetek vissza.

A meghívóval ráértek még, az ráér márciusban is, kb 1-2 hét kell, hogy elkészüljenek és semmi értelme 2-3 hónappal hamarabb elküldeni/átadni a vendégeknek.

2013. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, a meghívót, dekort kitől szeretnétek rendelni, és milyet? Meghívók közül a sablon változatokat valóban elég 1-2 héttel hamarabb megrendelni, de ha egyedi tervezésű, különleges fajtát szeretnétek, akkor több időt kell rászánni.


Dekorosok közül is, ha van olyan, akit kifejezetten szeretnétek felkérni, akkor érdemes most felkeresni, mert nem minden cég vállal több esküvőt is egy napra, így ha lefoglalják őket, ti már lemaradtatok róluk. Ha mindegy, ki csinálja, akkor természetesen még ráér, mert elég sok cég van a piacon, tehát fogtok tudni válogatni. :)

2013. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A dekoros az lesz, aki az étteremnek alapból a dekorosa, mert őt több ismerősöm is dicsérte. De az jó ötlet, hogy még idén bemegyünk hozzá és megbeszéljük vele nagyjából a dolgokat. A meghívót már nézegettük, de nagyon nehezen döntünk, több is tetszik. Viszont mi szeretnénk kb 2-3 hónappal előre kiküldeni őket, többen laknak külföldön és messzebb, ezért fontos, hogy időben tudjanak róla. A vőlegény ruháját mikor érdemes nézegetni, érdeklődni?
2013. nov. 22. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt olyan május környékén... 1.
2013. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézegetni akár most is. De szerintem azzal ráértek februárig várni, de attól függ mik az igények, ha személyre szabott, méretre varva stb akarjátok akkor azt is ellehet kezdeni decemberben mert ha jó szakembert akartok akkor annak utána kell járni és az nem 2-3 nap alatt van meg.
2013. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mi lagzink otthon volt, mert régimódi vagyok.

A menüt kb. 3 héttel korábban pontosítottam az étteremmel, ők intézték a zenét is, a tortákat is akkor rendeltük meg. A takarítást, a dekorációt előtte héten csináltuk, férjem öltönyét az esküvő előtti kedden vettük anyóssal, majd szerdán cseréltük, mert ő ott sem volt. :)


54-en voltak a lagziban és tuti buli volt.

2013. nov. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!