Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtaláltam álmaim ruháját!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam álmaim ruháját! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Megvarrassam vagy megrendeljem?

[link]


2012. jan. 16. 21:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én varratnám. Sok olyat hallottam már hogy nem lett jó a méret, vagy gagyi volt az anyaga a ruhának.
2012. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Kínából akarnád megrendelni ennyi pénzért egy " vaterás "oldalról kb 100 ezerért???

Azért ezen még gondolkodj el egy kicsit szerintem, nagyon lutri, az eladó sem 100%-os visszajelzésű, a ruhát sem látod élőben...hmm.

Inkább varrasd meg, ennyiből tuti kijönne és az rád lenne szabva.

Amúgy tényleg szép ruha:)

2012. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon szép..

(ha jól látom Kínából jönne.. inkább varrasd meg itt..)

2012. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
járj körbe pár szalont,hasonlót láttam már
2012. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Le van írva hogy milyen anyag, méreteid szerint varrják.

Kérdezd meg varrónőnél mennyi lenne ugyanez, aztán válaszd azt amelyik olcsóbb.

2012. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Varrónőként azt ajánlom,hogy varrasd meg itthon. Az anyag nem lenne nagyon drága. De a fazonja miatt csak akkor lenne jó,ha rád passzolna.
2012. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez tényleg gyönyörű *.* gratula :) szerintem is kérdezz rá az árra, mert ha drágább itthon varratni akkor inkább rendeld meg, legvégső esetben egy kisit igazíttatsz rajta varrónővel.
2012. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tudnál segíteni?Én is mennyasszonyi ruhát nézek az ebayen, de a kínai oldalt nem tudom megnyitni.Nálam van a hiba, vagy béna vagyok?Neked hoyg sikerült?Egyébként én megrendelném, ha valami mérethibás dolog van, akkor itthon még varrónő tud rajta korrigálni.Kérdés persze a vám mennyit tesz még rá.

2012. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kkoló de bunkó vagy:D

Amúgy szerintem varrasd meg, az biztosabb. És nagyin szééééééép ruha:))

2012. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát én meg tudtam nyitni, talán másik böngészővel/másik gépen megpróbálhatod, úgy szerintem meg fogja nyitni! Köszi a válaszokat, qkoló, téged jelentettelek a moderátoroknak, gondolom te is a Tescoban dolgozol, és munkát szerettél volna ajánlani, de köszi, már van egy amivel 3-szor annyit keresek!
2012. jan. 17. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!