Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik maguk készítették/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik maguk készítették/ fogják készíteni a dekorációt az esküvőre, mit készítettek, vagy miket fognak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én csak tervezem. Nekem nem lesz extra. Szép, díszes üvegű fehér gyertyákat gondoltam, vázában világoskék, barackszínű és fehér színű virágokkal... valami apró dekorcuccot raknék köréjük, talán köveket, de nem ezeket a fényes dekorköveket, hanem igazit.

Még kézzel készített, nem krepp papír lampionokon, vagy vmi egyéb hasonló fényforráson gondolkodom. Meg persze szép szalvéta formára hajtogatva, világoskék vagy barack színben.

(a kék és a barack minimálisan jelenne meg a dekorban, főleg fehér és krémszínű lenne, illetve a sötétbarna adott mint a tervezett helyszínünk alap berendezése).


Ami nem lesz: krepp papír dolgok, lufik, székszoknya, csillogó dolgok, fényes dekorkő, papírfelirat

2014. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Plusz egy tipp:

A barátnőimmel szerveztünk mécsesfestő szeánszot. Tudod, a kis lapos, üveg teamécsestartó, Kikában 150/db. Színben a többi dekorációhoz passzolót vettem, a tetejére bronz üvegkontúrral kis ízléses mintát kanyarítottunk. Két délután ment rá hármunknak, csacsogással, jegeskávéval. :) 180 db lett. Minden vendég tányérja közepére és körben az étterem beugróiba is jutott. Nagyon szép lett, és mindenki hazavihette, tehát egyben köszönőajándék funkciót is beöltött. A maradék meg most teraszdekor itthon. :)

2014. aug. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Már elnézést, de gondolom a neten is szétnéztél már ilyen dekorációval kapcsolatban. Ha ennek ellenére még itt kell ezt megkérdezni, akkor szerintem hagyd inkább a fenébe és keress egy ismerőst, akinek van ötlete és ízlése. Bocsánat, de kár olyan dologgal erőlködni, amihez még elképzelésed sincs. Abból csak sz@r lesz...

Értem én, hogy egy nőnek illik megmutatnia, hogy Ő márpedig milyen szép esküvői dekort tud csinálni. Pedig ha nincs ötleted, nincs ízlésed, akkor ezt jobb lenne másra bízni...

2014. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ki mondta, hogy nincs ötletem? Már van, ami el is van készítve. Deha jól tudom, ez az oldal arra van,hogy megkérdezhessük, amire választ várunk másoktól. És engem most eza téma érdekelt.ÉS én kérek elnézést, hogy szívesebben olvasom élő emberekmár megvalósított vagy folyamatban lévő ötleteit, mint hogy a google-t nézegessem....
2014. aug. 24. 19:42
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Az itt föltett kérdések 80-90%-a sokkal haszontalanabb és hajmeresztõbb, mint hogy Te ebben a témában itt is gyûjtesz ötleteket, elsôkézbeli tapasztalatokat. Rá se ránts, ha valakinek nincs jobb dolga, mint másokba bármi áron belerúgni.
2014. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12-es voltam
2014. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!