Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik maguk készítették/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik maguk készítették/ fogják készíteni a dekorációt az esküvőre, mit készítettek, vagy miket fognak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
2 hete voltam unokatestvéremékén lampionokat használtunk gyertyákat az asztalira meg szálsas virágot ragasztva ás néhány csokrot.
2014. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Egy picit konkrétabban leírnád? hogy voltak a gyertyák, milyen gyertyák voltak, milyen virág milyen vázába?

Köszi a választ!

2014. aug. 16. 19:42
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

[link]

pompom

[link]

zászlófüzér

[link]

ablakban, asztalokon


[link]

régi (megsárgult) szétesett zongorakottámból, de valószínűleg nyomtatunk inkább, mert mégis csak könyv...


Majd lesz csak, de kipróbálgattam, megvalósítható.

Talán lampion lesz még, de azt max béreljük.

2014. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Én szívesen adok pár tippet.


Amit kerüljetek, mert tipikus "hómméd/gagyi" esküvő érzetet kelt, azok a lufik, pomponok, kivágott papírszarságok, zsebkendőből gyűrt dekor, szívecskék, világító rózsaszín szarok és társai.


Könnyen elkészíthető/beszerezhető viszont a szárított és friss virágok, különböző üvegcsék, mécsesek, futók (na, azért nem a legolcsóbb organzára gondolok), gyertyák, dekoranyagok.


Pl.:

[link] dekortál, mécsestartó

[link] virágok szaténszalaggal átkötött befőttesüvegben

[link] fa, agancs kiegészítők. A fa dekorlemek pl. otthon elkészíthetőek, csiszolás és páccal lekenés után nagyon dekoratívak

[link] lebegő mécsesek virágszirmokkal, egyszerű pohárkészletben. Otthoni egyenpoharakat lehet használni - a lényeg, hogy asztalonként egyezzenek. A lehullott szirmok pedig semmibe sem kerülnek :)

[link] kavicsokkal kiegészítve

[link] - tengerparti hangulatban - kagylókat illetve műkagylókat 100 ft-os boltokban találhatsz olcsón

[link] - pamutcsipkével díszített befőttesüvegek mécsessel. A pamutcsipke métere párszáz forint rövidárúban

[link] - mintás dekoranyag futóként, szintén csak párszáz ft métere. A széleit be kell szegni.

[link] - levendulával díszített mécsestartó

[link] - nagymama teáscsészéje a romantikus virágtartó :)

[link] - cserepes virágok az asztalra, frissességet sugároznak :)

[link] - lógó dekor, otthon elkészíthető, szintén nagyon romantikus hangulatú és egyszerű

[link] - csillámporral beszórt üvegek a ragyogás kedvelőinek. Egyszerűen ragasztó + csillámpor. Otthoni felesleges boros és egyéb üvegek tökéletesek alapnak

2014. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen hangulatú esküvőt szeretnétek, de ha egy vidámabb, lazább stílusút, akkor akár egy ilyet is készíthettek, nekem nagyon tetszik :)


[link]

2014. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A gyertyák ilyen kockás fehér gyertyák voltak 15-20 centinként egymásra az asztal közepére rendezve.

A lampionok lilák voltak, a virágok kard virágok és orchideák voltak.


A váza ilyen sima fehér volt de azt az étterem "állta".

2014. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, mindegyik válasz hasznos volt valami miatt, ezért mindenkit felpontoztam. Elmentettem pár hozzánk illő ötletet.

A székszoknyákat, és az asztali futókat az étterem biztosítja. A többit szeretném én elkészíteni, de nem szeretném ha unalmas lenn. Biztos, hogy szeretnék valami virágosat, meg valami mécseseket is... Ami még fontos szempont számomra,hogy ne foglaljanak túl nagy helyet, mert nem szeretném, ha zsúfoltak lennének az asztalok.

2014. aug. 16. 20:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálunk az étterem kinyomtatta pauszpapírra a menüt, hengerformára összeragasztotta, abban teamécsesek voltak.

Egyébként nekem kis 5 szál (fehér,sárga,piros) rózsából volt virágdísz (kb 15-20 cm átmérője volt.)


Amit viszont mi csináltunk és nagyon szép lett, az ültetőkártya. Pezsgőszínű asztalközepünk volt, ahhoz vettünk ugyanolyan színű kartont, rányomtattuk a neveket, és kreatív boltban találtunk olyan matrica ívet, hogy 2 aranygyűrű összefonódva (60db volt 280FT), azt ragasztottuk rá, és hullámos vágóval vágtuk körbe őket. Mindenkinek nagyon tetszettek.

2014. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Valaki árulja már el, miért lettem lepontozva? Egy rakat ötletet linkeltem...
2014. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Magam fogom elkészíteni az esküvői dekorációmat. Tudom, hogy ehhez végülis profi segítsége is kell kérjek, mert ez nem egyszemélyes feladat, próbáltam már úgy, hogy másnak csináltam, és akkor is öt ember kellett hozzá, nem ha még én magam vagyok a menyasszony.

Körbenéztem Angyalföldön, és találtam egy kerítést, amin hedera burjánzik, azt a tulajjal egyeztetve, letarolom. A 7-es út mellett, a Tétényi fennsíknál úgy szabadon, óriási lelőhelye burjánzik a kedvenc növényemnek, az Echinops ritro-nak, abból lesz a dekor vezérnövénye, és a csokor. Évek óta gyűjtöm a nemes üveg kellékeket, tálakat, vázákat, asztaldíszeket. Biztos, hogy kő, fém, üveg és zöld növény lesz a dekoráció, ehhez választjuk az éttermet, ja, és az is fontos, hogy elférjünk benne, mert sokan leszünk:) Az orchidea, a lufi és a szalvétapompon nem szerepel a tervek között.

2014. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!