Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor legyen az esküvőnk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legyen az esküvőnk? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok. Jovore lesz az eskuvonk a parommal de elotte meg var ram egy erettsegi 2015 majusaban es juniusaban. Utanna szeretnenk valamikor, de őszre mar semmi kepp nem akarjuk elhuzni (tul sokat vartunk mar erre a napra az erettsegim miatt) De eleg sok negativ velemenyt olvastam a nyari melegben tartott eskuvokrol. Raadasul en pont az a tipusu lany vagyok aki nem nagyon birja a meleget. :/ Dillemaban vagyok. segitsetek tapasztalatokkal, julizsba agusztusba legyen az eskuvonk? Vagy ti mikorra tennetek? En szivem szerint tavaszit tartanek de erettsegizni se lenne jo ugy hogy mae feleseg vagyok.

(telefonrol irok... Itt nincs ekezet bocsi) Elore is koszi a valaszokat! :)


2014. aug. 9. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem jó úgy érettségizni, hogy feleség vagy? Szerintem márciusban vagy áprilisban tudjátok le, és utána nyugodtan tudsz érettségizni, nem kell az esküvő miatt idegeskedned. Vagy szégyelled tán, hogy feleség leszel? Egyébként ha névváltoztatás is történik (felveszed a férjed családnevét), akkor bizony kifejezetten szar lesz átíratni az összes iratodat, nem hogy még mellé az érettségit is...
2014. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember. Már nincs az a nagy meleg, de még jó idő van, simán nem kell fagyoskodni sem. Az ételek, sütemények hűtése is kevésbé necces dolog. Illetve a násznép sem fog megfőni, "megfulladni" a levegőtlen teremben.

Nekünk májusban volt, akkor az időjárás kb. mint szeptemberben. Nincsenek nagy melegek, de azért már-még kellemes a levegő. Nálunk a május nagyon jó választás volt.

De amúgy azért mellesleg megjegyzem, hogy 18 éves vagy, nem vagy semmiről lemaradva és ha még sokat is vártok az érettségi miatt, éppenséggel ha következő évben lenne a nagy nap, akkor sem lennétek semmiről lekésve.:)

2014. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam az esküvőn, nagyon jól sikerült, de tény, hogy mindenki izzadt, a menyasszonyról patakokban folyt a víz, a profi smink ellenére látszott, hogy tiszta vörös. A helyedben vagy várnék néhány hónapot, vagy kicsit hamarabb lenne az esküvő. Miért baj, ha már feleség vagy, mikor érettségizel?

Egyébként nincs semmi baj a nyári esküvőkkel, de mostanság elég forróak a nyarak, ha nem bírod a meleget, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb időpont.

2014. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszonom az eddigi valaszokat. Keeves 2#-es... Azert nem akarjuk.. Vagyis hat inkabb mar nem tudjuk huzni.. Mert 2eve vagyunk egyutt es mind2-en szuzek vagyunk. Igy neveltek, es mi is ebben allapodtunk meg hogy amikor a feher ruhat fel huzom az valoban tukrozze az artatlansagomat. Viszont a szerelmunk 2 eve tombol... Es hat... Mar nagyon fajjna mind2-nek ha meg huznank az eskuvot. Mert mind 2-en a naszejjszakara tartogatjuk magunkat. Szoval semmi kep nem tudunk mar varni. :)

A tobbi valaszoloval egyet ertek. De azert azt sem szeretnem hogy a naszut elmaradjon (mert ugye nekem apr.30ig szakkozep suli van.. Majustol egy honap szunet

2014. aug. 9. 19:51
 5/16 A kérdező kommentje:

de akkor is kisebb megszakitasokkal irasbelijeim lesznek. Szoval nem tudunk elmenni 1hetes naszutra pl. Mert tuti lesz azon az egyheten belul egy irasbelim)

Es hat az erettsegi gorcs miatt nem biztos hogy tudnam elvezni a napot. Vagy igen??? :/

AHHHHHHH de nehez dolog ez. :(

2014. aug. 9. 19:53
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

"Vagyis hat inkabb mar nem tudjuk huzni.. Mert 2eve vagyunk egyutt es mind2-en szuzek vagyunk. Igy neveltek, es mi is ebben allapodtunk meg hogy amikor a feher ruhat fel huzom az valoban tukrozze az artatlansagomat."

Komolyan minden tiszteletem a tiétek, csak most őszintén, ha ennyire nem bírtok már a vágyaitokkal, hogy inkább férjhez mész 18-19 évesen, csak hogy végre nemi életet élj, akkor komolyan mondom, inkább haladjatok a modern világgal és bújjatok ágyba egymással. Hisz ha annyira nagy a szerelem, akkor úgyis tök mindegy, hogy mikor kerül rá sor, nem?:) Elvégre úgyis együtt maradtok.:) Vagy nem, de hát álljunk pozitívan a dolgokhoz.

És nevelés ide vagy oda, de szerintem sokkal jobb, ha az ember tudja, hogy mit vállal, mint belemenni a bizonytalanban. Szerintem sokkal jobb fiatalon élni, mint utána tönkretenni egy családot azzal, hogy rájönnek a felek 30 évesen 3 gyerekkel a hátuk mögött, hogy ja, mi még nem éltünk...

Szóval komolyan, minden tiszteletem az ilyen hagyományoknak, csak éppen értelmét nem látom. Hogy ezért 18-19 évesen egy szülőnek hogy lehet a mai világban ennyi esze, hogy úgy neveli a gyerekét, hogy inkább mindenféle élettapasztalat nélkül fejest ugorjon a gyereke a házasságba ennyi idősen, minthogy élne, mint a többi fiatal, hát nem tudom felfogni, pláne, hogy a két fiatal már alig várja, hogy végre egymásnak eshessen, ami hozzáteszem, teljesen normális vágy ennyi idősen...De biztos én vagyok túl modern gondolkodású...

2014. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Annyit még hozzátennék, hogy ha modern gondolkodással lennétek, akkor legalább akkor lehetne az esküvőtök, amikor tényleg mindent meg lehetne szervezni, mindenre lenne idő és nem kéne kapkodni.

De mondom, ti tudjátok.

2014. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen szerintem még bőven korai, de gondolom erre úgy is azt reagálod, hogy ti már 10 éve együtt vagytok, 3 éve együtt is éltek a szülőknél, útban a gyerek és már egyszer egy fél napot diákmunkázni is voltatok...


Májusnak "utánna" először szerintem szeptemberben érdemes, mert a július-augusztusi tikkasztó hőségben kevesen élvezik az ilyesmit.


A július-augusztus közül mindegy mikor, mert mindkettő 80%-a 35 fokkal telik, ha szerencsétek van kifogtok egy hűvösebb napot.

2014. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Szia! A mostani időjárás sajnos kiszámíthatatlan. Egyik nap 10 fok van, másnap már 30 fok van. Mi májusra szerveztük az esküvőt, mondván az egy kellemes hónap. Csizmában mentem a fodrászhoz, kozmetikushoz, szakadt az eső és hideg volt.

Úgyhogy ennyit erről.

Egyébként miért lenne baj, ha feleségként mennél érettségizni?

A másik dologban nekem is az a véleményem, hogy minden tiszteletem a Tiétek. De lehet, hogy jobb lenne esküvő előtt "kipróbálni" egymást (ne haragudj, de hirtelen nem jutott eszembe más szó), nehogy az legyen, hogy esküvő után derüljön ki, hogy nagyon nem passzoltok egymáshoz. Egyébként még külön laktok? Vagy mi a tervetek? Mert nekem ebben is az a véleményem, hogy mielőtt hozzámész valakihez, előtte valamennyi ideig lakjatok együtt.

Sok boldogságot!

2014. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg házasodnék most még szeptemberre kaptok időpontot aztán kész.
2014. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!