Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy bírjam ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki, hogy ne mutassam meg neki a ruhámat? :D

Figyelt kérdés
Madarat lehet velem fogatni, úgy érzem magam mintha tizenéves lennék, miota megtaláltam a számomra tökéletes ruhát. :D Örömömben minden baratnőmnek meg anyukámnak megírtam, sikítoztam a telefonba, annyi fölösleges energiám lett, hogy rá kellet ülnöm a szobabiciklire. :))) Annyira megmutatnám a páromnak, de tudom, hogy nem lehet. Hogy lehet ezt kibírni jövő nyárig? :D

2014. aug. 1. 14:31
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nagyon tetszik, majd mutasd meg, mikor ideér :)


Amúgy nem igazán értem, akinek tetszik, miért lett lepontozva???

2014. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
20%

utolsó ezt én sem értem, hogy akinek tetszik a ruha azt mind leszavazták.... érdekes... érdekes....

nekem sem az én ízlésem a ruha, de mint a kérdező is mondta hogy az a jó ha különbözik az ízlésünk :D

Sok Boldogságot Nektek :)

2014. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 Jégtánc ***** válasza:
6%
Szerintem nyugodtan mutasd meg neki a ruhát.Pár hét és elfelejti úgyis:)))
2014. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Én ezért elvittem a szüleimhez, és az utolsó hétig ott volt. Esküvő előtt egy héttel igazították rám. Utána már nálunk volt a ruha, viszont akkor már nem bírtam megállni, hogy ne mutassam meg. De így sem veszett el az első pillanat bája, mert nem volt alatta abroncs, nem volt sminkem, szép frizurám. A legjobb megoldás, ha nem lesz lehetőséged megmutatni, az a tuti. Egyébként én is szívesen megnézném majd, hogy milyen, ha megérkezik. Remélem tetszeni fog akkor is.
2014. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Miért ne mutathatnád meg a párodnak? Amúgy nyugi, idővel kevésbbé leszel ettől bezsongva, most még nincs túl sok intéznivalótok, ezért van időd ilyeneken gondolkodni. Majd ahogy sűrűsödnek az elintéznivalók, egyre kevésbbé lez ez akkora probléja:)
2014. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Nem igazán az én stílusom de ez nagyon szép! Meg amúgy is Neked kell, hogy tetsszen. :-)


Sok boldogságot kívánok egy életen át! :-)

2014. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:

Nekem sem stílusom, de tényleg, az a jó, ha mindenkinek más!:)

Én is most veszem majd meg a ruhámat, New York-ban, a Kleinfeldben, és én sem szeretném majd megmutatni a vőlegényemnek. Nehéz lesz, az biztos, bár nekem kicsit több időm van izgulni ezen, mert jövő szeptemberben lesz az esküvőnk.

Sok boldogságot!:)

2014. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
szerintem gyönyörű ne hallgass a rosszakarókra csak írígykednek biztos szép leszel benne.
2014. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Megérkezett mar a ruha?
2014. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Mikor jon meg a ruha?
2014. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!