Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy bírjam ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki, hogy ne mutassam meg neki a ruhámat? :D

Figyelt kérdés
Madarat lehet velem fogatni, úgy érzem magam mintha tizenéves lennék, miota megtaláltam a számomra tökéletes ruhát. :D Örömömben minden baratnőmnek meg anyukámnak megírtam, sikítoztam a telefonba, annyi fölösleges energiám lett, hogy rá kellet ülnöm a szobabiciklire. :))) Annyira megmutatnám a páromnak, de tudom, hogy nem lehet. Hogy lehet ezt kibírni jövő nyárig? :D

2014. aug. 1. 14:31
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Ne is mond :D szigorú salátadiétán vagyok. Egy eskuvős filmben halottam, hogy van ruha amit nem magadra alakíttatsz, hanem Te alakítod hozzá a testedet. :D Annyira aranyosak vagytok, koszonom a sok kedves kommentet :D
2014. aug. 1. 15:25
 12/51 A kérdező kommentje:
15:23-as, dehogy vagy besavanyodott! Mindenkinek más tetszik! Én is nagyon brutális túlsúllyal kuzködtem, ráadásul elég lusta is voltam mozogni :D kitartást és egészséget kívánok Neked! :)
2014. aug. 1. 15:28
 13/51 anonim ***** válasza:
43%

Hűha, elég extrém! De ennél nyugodtan zabálhatsz szerintem:) Az én ruhám ehhez hasonló volt, na én ájulásig éheztettem magam az esküvőig:D:D


[link]

2014. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
42%

Pfú, szerintem - ne haragudj - ez irtó ronda. Ha fizetnének sem venném fel.


Valamiért a vaslady jut róla eszembe, szerintem a mellkason lévő "dísz"? miatt. Nagyon giccses, cigányos kicsit... de ha neked tetszik, az a lényeg.

2014. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom megnyitni a linket, pedig nagyon kíváncsi lennék rá:(
2014. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
ki is az a vaslady? olyan ismerosen hangzik :D
2014. aug. 1. 15:37
 17/51 anonim ***** válasza:
77%
Margaret Thatcher, anglia első női miniszterelnőke volt. Tavaly készítettek belőle filmet Vaslady címen (ez volt a beceneve), Meryl Streep fősereplésével.
2014. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként, kérdező a testünket alakítjuk a ruhához-féle mondatot a Csajok háborújában láttad nem?:D Ahol kétbarátnő egyszerre lesz menyasszony, de összevesznek a helyszínen.
2014. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Tééényleg :D sose voltam egy nagy filmes :D
2014. aug. 1. 15:41
 20/51 anonim ***** válasza:
83%

kérdező, a vaslady fogalmát töriből is tanultuk, már a gimiben is...:D


- mikor is volt a honfoglalás? sose voltam egy nagy filmes...:D

2014. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!