Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre, lakodalomba melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre, lakodalomba melyik ruhát vegyem fel?

Figyelt kérdés

[link]


ehhez hasonló


[link]


vagy ilyen, csak nem tiszta fekete, hanem virágmintás a szoknya részen


2014. júl. 1. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Ha fiatal vagy, akkor az elsőt. Nagyon csini leszel. :)
2014. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az első túl kihívó, nagyon rövid, a második jobb, pláne ha nem fekete, hanem virágos.
2014. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
a második elegánsabb
2014. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok

az első ruha combközépig érne, és az jobban is áll, csak nem tudom,, hogy esküvőre mennyire illene.

2014. júl. 1. 18:30
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
1. vagyok. Én 30 éves vagyok, május végén én is combközépig érő ruhában mentem lagziba, kettőbe is. Egyébként majdnem minden ismerősöm ilyen rövid ruhában volt. Az idősebbek, középkorúak voltak térd alá érőben.
2014. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
2. nem feketében
2014. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az első túl diszkós - alakra feszülő, pánt nélküli és térd feletti streccsruha. Szerintem kicsit alulöltözött/nem megfelelő egy esküvőre.


A második fazonra jobb lenne, de az elejére nem kell a bumszli virág, és túl fekete. Virágokkal is. Lehangoló.

2014. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
41%
Szerintem egyértelműen az első, ha megvan hozzá az alakod. :) Eleve nyári esküvő, nincs azzal semmi baj, ha rövid, pláne ha ér combközépig.
2014. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen csinosabb esküvőre a 2., pláne, hogy nem fekete lesz a színe. :)
2014. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Az első még egy buliba is elég kihívó, egy esküvőre meg egyenesen közönséges. Ilyenkor nem a szexi "kiteszem az árut" külsőre kell törekedni, hanem a kifinomult, elegáns oldalat megcsillogtatni, már ha van..
2014. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!