Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan viselnétek ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnétek ha valaki lemásolná a szolgáltatóid listáját?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz az esküvőnk, közben egy jó ismerősöm kikunyerálta a párjától, hogy akkor ők is had, és a srác bele ment és megkérte, kitűzték a dátumot 3 héttel a mién ELŐTT. És mivel előtte elmondtam kit hol mennyiért foglalunk, mert nem gondoltam hogy titkolnom kellett volna... szóval értitek, ugyanazokat hívja ugyanoda, helyszeín, vőfély, zenekar, fotós, videós, minden.

Ti hogy regálnátok?

Engem az bánt a legjobban hogy nagyon nehezen tudtuk kiválasztani a szolgáltatókat mert valami egyedit szerettünk volna(de mégis hagyományos vonalon).

Ha utánnunk lett volna megtartva nem zavarna, de így... annyit kerestem reggeltől estig... és most a mién egy "koppintás"-ként fog hatni

a sírás szélén vagyok, teljesen kiborultam



2014. júl. 1. 18:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem mert nem tőle tudom, hanem a párja mondta el az én páromnak.
2014. júl. 2. 12:09
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező felesleges hiszti enged el, semmit nem fog ezen elrontani. Vendégén a kutyát nem érdekli milyen szolgáltatónál vagytok.
2014. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit megnyugodtam:)
2014. júl. 2. 12:27
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
biztos beadnám hogy mástól halja hogy mekkora bukta az a cég, és már mi sem ott tervezzük mert nem megbízhaóak, de szuper titkos másik , xy (valami szar) csak más le ne foglalja ;)
2014. júl. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!