Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan viselnétek ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnétek ha valaki lemásolná a szolgáltatóid listáját?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz az esküvőnk, közben egy jó ismerősöm kikunyerálta a párjától, hogy akkor ők is had, és a srác bele ment és megkérte, kitűzték a dátumot 3 héttel a mién ELŐTT. És mivel előtte elmondtam kit hol mennyiért foglalunk, mert nem gondoltam hogy titkolnom kellett volna... szóval értitek, ugyanazokat hívja ugyanoda, helyszeín, vőfély, zenekar, fotós, videós, minden.

Ti hogy regálnátok?

Engem az bánt a legjobban hogy nagyon nehezen tudtuk kiválasztani a szolgáltatókat mert valami egyedit szerettünk volna(de mégis hagyományos vonalon).

Ha utánnunk lett volna megtartva nem zavarna, de így... annyit kerestem reggeltől estig... és most a mién egy "koppintás"-ként fog hatni

a sírás szélén vagyok, teljesen kiborultam



2014. júl. 1. 18:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Vőfély, fotós, videós egyáltalán nem zavarna, ha ugyanaz lenne.

Zenekar necces. Bár gondolom, hangulattól, társaságtól függően játszanak és nem tök ugyanazt adják le mindenhol.

A helyszín a legfurább, hogy ugyanaz lesz.

Elég tapintatlanság és pofátlanság a részükről ugyanoda szervezni és mindenben ugyanazt választani.

Remélem, legalább a dekoráció nem lesz ugyanolyan.

2014. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
elvileg arról nem tudnak, ha csak a párom nem kotyogta el, de remélem hogy nem. Az előbb azt mondta azt nem mondta nekik ő sem... de kitudja, így hogy látta mennyire rosszul esik lehet nem merné elmondani nekem, hogy kikotyogta
2014. júl. 1. 18:18
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Örömmel töltene el, hogy ennyire tetszenek neki az ötleteim.


Bár a sztorid eléggé kamuszagú, te mindent tökéletesen megszerveztél, a másik még nem is tudja milyenek az adott szolgáltatók, ő az esküvőt is csak kihisztizte, és persze direkt felvágásból úristen a ti időpontotok elé tették azt... hihető.

2014. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem beszéld meg az illetővel, hogy ez nem volt szép tőle.

A helyszín szerintem rendben lesz, ha máshogy lesz berendezve, feldíszítve.

A zenekar helyett lehet, hogy keresnék másikat, ha még lehet találni megfelelőt.

És persze nem szólnék róla senkinek sem :)

2014. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Ó, én is biztos jól megszívatnám az ilyet, miután kimérgelődtem magam. Kezdetnek valószínűleg szerveznék egy még jobbat (tudom, hogy sokat dolgoztál ezzel is, de tudjuk, hogy mindig van mindennél rosszabb is, meg még ezerszer jobb is), aztán meg, ha meglennék hívva, akkor elmennék az övéjükre, és kb. ilyesmi megjegyzésekkel szórakoztatnám őket, meg a népet: "Ó, ez a rózsadekor gyönyörű, bár elég bátrak voltatok, hogy bevállaltátok... már elég régóta divatjamúlt!" vagy "Ez a bárány isteni, csak hát hallottunk pletykákat az itteni ételkészítés minőségéről, retkes körmök meg mi egyéb, úgyhogy inkább hozattuk a kaját..." vagy még pl. "Ezt a székszoknyát én is néztem... Csak aztán rájöttem, hogy kissé unalmas, és fantáziátlan, mindenkinek ilyen volt vagy hasonló, én meg nem akarok olyan esküvőt, amit mintha már valaki más megrendezett volna előttem!" - Ennél az utolsónál úgy jó mélyen a menyasszony szemébe néznék :DDD. Hidd el nekem, a végére belejössz, és akkora poén lesz nektek, nekik meg akkora égés, hogy csak na.
2014. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
Az a zenekar fotós abból él, nem valószínű, hogy ti esküvőt az első vagy az utolsó, így nem mindegy. Elég szomorú ha csak erről szól neked az a nap.
2014. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Én biztos felhívnám és rákérdeznék h ezt h gondolta?

Főleg ha a násznép fele ugyanaz lesz, mert mondjuk közös a baráti kör.

Aztán pedig próbálnék pár dolgot titokban változtatni, végülis van még idő jövő évig.

2014. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Sztem aki itt nem érzi át ennek a lényegét, az nem szervezett meg még lakodalmat. Irtó pipa lennék. Én is baromi sokáig keresgéltem megfelelőt, nem ódivatú zenekart, fotóst, de mégis klasszikust, és ha vki "lenyúlná" az esküvőmet, ki lennék akadva. Őket meghívnátok amúgy a lagziba? Én nem tenném ezek után, és az övékére sem mennék el.
2014. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

A vendégek ugyanazok lesznek?

Mert ha nem, akkor végül is a ti vendégeiteknek a tiétek nem lesz koppintás, hiába volt már valakinek hasonló esküvője.

2014. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

nem ugyanazok a vendégek, max 2-3.

Csak a tudat hogy kb 3 hónapon keresztül reggeltől estig munka mellett nézelődtem ajánlatot kértem, időpontot egyeztettem és akkor most valaki fogja a begyűjtött információt és neki ugye már feleennyi utána néznivalója sincs tulajdonképp lekéri a szabad időpontot és foglal

2014. júl. 1. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!