Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kora őszi esküvőn mit viselnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kora őszi esküvőn mit viselnétek, mint mennyasszony?

Figyelt kérdés
Első férjem lesz. A szertartásokat nem követi lagzi. Maximum 10-en leszünk. Lányunk, tanuk, testvérem és a párja, párom testvére, felesége és lányuk. 25 éves vagyok. Mit illik ilyenkor felvenni? Lehet fehéret? Kell csokor?
2012. jún. 27. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Egy elegáns,pasztellszínű kiskosztüm. Csokrod lehet,de nem kötelező.
2012. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kosztümöt. Van egy szürke elegáns, de szerintem nem esküvőre való. Nekem eszembe se jutott. Én arra gondoltam, hogy egybe ruha, de nem tudom milyen illik.
2012. jún. 27. 17:46
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a gyerek miatt necces a fehér, de szerintem elfogadható volna az is, valami nagyon egyszerű szabású, vagy ami tetszik. Igazából neked kéne tudni, hogy mit szeretnél, itt nincs illik - nem illik, te leszel a menyasszony.
2012. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor vlmi krémszinűt. De ötletem sincs mi lenne jó. Én is egyszerűségben gondolkodom.
2012. jún. 27. 17:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sima menyasszonyi ruhám volt. A felső része rózsaszínes volt, alul fehér, pedig én szűz voltam amikor házasodtam, tehát szerintem teljesen mindegy milyen színű, a lényeg jól érezd magad benne. Azért vegyetek egy kis bolerót,(nekem november közepén volt, de nem kellett, sütött a nap) ha fáznál, csokor nem szükséges, ha nem szeretnél.

Sok boldogságot.

2012. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

én valami ilyesmit vennék:

[link]

2012. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok

akkor már inkább ilyeneket:

[link]

[link]


De én maradnék az esküvői ruhánál, 25 évesen meg főleg.

Most én is annyi vagyok.

2012. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


illetve ezen az oldalon csak egyszerűek vannak: [link]

2012. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a ruha meseszép, és illene is az alkalomra :). Esküvői, mégsem az a habos-babos, nagyon szép, egyszerű, van egy kis válla... Gyönyörű :)

[link]


Vagy még ezeket ajánlanám:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt még több van: [link]
2012. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!