Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kora őszi esküvőn mit viselnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kora őszi esküvőn mit viselnétek, mint mennyasszony?

Figyelt kérdés
Első férjem lesz. A szertartásokat nem követi lagzi. Maximum 10-en leszünk. Lányunk, tanuk, testvérem és a párja, párom testvére, felesége és lányuk. 25 éves vagyok. Mit illik ilyenkor felvenni? Lehet fehéret? Kell csokor?
2012. jún. 27. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló helyzetben vagyunk (kora őszi esküvő, csak a miénk két tanús), én ilyen ruhát szeretnék:

[link]

Nem szeretem a kosztümöt, az esküvőmön csak menyasszonyi ruha lehet rajtam, végtére is menyasszony vagyok, nem a násznépért kell kiöltözni :)

2012. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Meglepődtem, a válaszokon.

Én azt hittem ilyeneket kapok:

[link]

2012. jún. 27. 18:39
 13/18 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél,az tökéletes. Hosszú ruhát semmiképpen nem vennék fel.
2012. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél tökéletes, bár én arany szin helyett inkább fehéret, vagy vajszinüt választanék.
2012. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

mindegyik ruha amit linkeltek nagyon szép. és illik is oda.

nekem is csak 6 fős esküvőm volt és én ettől függetlenül mennyasszonyi ruhában volt, attól, hogy nem volt nagy lagzi, a ruhám itt van a szekrényben.

jó esetben csak egyszer mész férjhez, egyszer vagy mennyasszony.

sok boldogságot :)

2012. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se hallgass a "kosztüm-pártiakra" az olyan lehangoló egy esküvőn. Bármilyen elegáns, estélyi menyasszonyi ruha tökéletes, attól még hogy kevesen lesznek nyugodtan felvehetsz olyan ruhát, amiben különlegesnek érzed magad. (Nekem jövő héten lesz a 10 fős esküvőm, templomi majd vacsi a családnak és abroncsos ekrü színű menyasszonyi ruhát veszek fel, sokan nem értik minek ha nem lesz lagzi és vendégség, de ez magadnak és a párodnak szól nem a násznépnek szerintem.) Sok boldogságot!
2012. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sok boldogságot neked is!
2012. jún. 27. 22:27
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kora ősszel is azt lehet felvenni mint nyáron egy menyasszonynak. Kosztümöt ne, attól kiráz a hideg, szerintem borzalmas, ha ezen a szép napon a menyasszonyon olyan ruha van mint amikor hivatalban dolgozik.

Legyen szép fehér, hosszú ruhád amit belinkeltek, elvégre akármennyien is lesztek, mégiscsak nagy nap lesz és te leszel a főszereplő! :)

2012. jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!