Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem illik fehérbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem illik fehérbe esküvőre menni?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem meg a ruhámat a barátom unokatesójának az esküvőjére.Ma megmutattam a hugának és teljesen készen volt, hogy hogyan tudok ennyire pofátlan lenni, mert fehér ruhába csak a mennyaszony és max. az édesanyja lehet, vagy pedig, ha dress code a fehér.

Mondtam neki, hogy szerintem ez nem így van, mert 1. láttam már mást is fehérbe, 2. nem teljes fehér.

Még nem hallottam erről a "szabályról", de szerintetek is új ruhát kellene beszereznem?


2014. jún. 14. 20:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35%

"Pedig ez már elég régi illemszabály, hogy esküvőre fehérben (a menyasszony színe), feketében (gyász), pirosban (menyecskeruha színe) nem megyünk, bár úgy látom, manapság már kezd kimenni a divatból. "


Kérlek idézd nekem valami illemkönyvből akkor. Ilyen soha az életbe nem volt magyar illemszabályban.

2014. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg nem illik, mert az a menyasszony színe, de ez csak a teljesen fehérbe öltözött emberre érvényes. A fekete és a piros szintén nem illő.


Ez a ruha nagyon szép, nyugodtan felveheted, bármilyen színű kiegészítővel. Nem tudom, hogy neked milyen színeid vannak, de ehhez a ruhához inkább a kékhez passzoló kék stóla és kék cipő menne, mint a fehér, és nem a menyasszony kímélete vagy a húgod hülyesége miatt, hanem mert szerintem úgy mutatna rajtad a legszebben. De ha fehér ciőt és stólát veszel, fehér kiegészítőkkel, akkor is nagyon szép leszel és elegáns.


A húgod nem jól tudja ezeket az illemszabályokat és fölöslegesen hergel téged. Nincs igaza.

2014. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Egy hasonlóan kék szinű cipőt szeretnék viselni, este egy bolerot veszek fel, ami úgyszint kék (szabadtéri lagzi lesz), és egy fehér gyöngysor lesz még rajtam terveim szerint.

Köszönöm a válaszaitokat!

2014. jún. 14. 22:30
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is menyasszony vagyok, de eszembe sem jut megtíltani a vendégeimnek, hogy fehérbe jöjjenek.

Mindenki abban jön, amibe akar, tőlem a hálóingedben is jöhetnél...

2014. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
74%
Nocsak, erre járt valami fehérfóbiás divatdiktátor? Mindenki le van pontozva, akinek tetszik a ruha...
2014. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem jó lesz ez a ruha! Én manapság azt látom, hogy nem tartják be ezt az illemszabályt amúgy sem. Rengeteg olyan esküvőt látok, ahol fiatal lányok teljesen piros, vagy fehér vagy épp fekete koktélruhában vannak. Na azt még én is gáznak látom, de ez nem olyan ruha!
2014. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
66%

Én a fekete-piros tilalomról nem hallottam még, a fehérről igen. De az hogy részben fehér, az teljesen jó, szerintem.


Egy amcsi-magyar esküvőn pl. a húg volt fehérben, a menyasszony meg aranyban. Van ilyen is. :D


Ezt a kék-fehéret nyugodtan vedd fel!

2014. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a tanúm volt tiszta fehérben... Nem rajongtam érte, de csak az a ruhája volt. Szerencsére senki se ment oda gratulálni neki. Ez meg nem is tiszta fehér, így simán.
2014. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
36%
pár éve pirosban voltam esküvőn, tavaly feketében. ezek a színek illenek hozzám, és kész. szerencsére egyik menyasszony sem volt primitív, senkit nem zavart, hogy nem csináltam magamból hülyét egy olyan ruhával, ami nem illik hozzám.
2014. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. jún. 15. 18:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!