Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem illik fehérbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem illik fehérbe esküvőre menni?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem meg a ruhámat a barátom unokatesójának az esküvőjére.Ma megmutattam a hugának és teljesen készen volt, hogy hogyan tudok ennyire pofátlan lenni, mert fehér ruhába csak a mennyaszony és max. az édesanyja lehet, vagy pedig, ha dress code a fehér.

Mondtam neki, hogy szerintem ez nem így van, mert 1. láttam már mást is fehérbe, 2. nem teljes fehér.

Még nem hallottam erről a "szabályról", de szerintetek is új ruhát kellene beszereznem?


2014. jún. 14. 20:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Pedig így van... Fehérben csak a menyasszony lehet ez amolyan íratlan szabály, és valószínűleg nem venné jól ki magát az esküvőn ha te megjelennél abban.
2014. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
En nem vennek masikat. Varrjatok ra valami csipket, diszt, amitol kicsit szinesebb lesz. Amugy sem biztos, hogy feherben lesz a menyasszony.
2014. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Akkor se, ha nagy részt világos kék a ruha? Természetesen nem teljesen fehérbe akarok menni a cipőm és a bolero is olyan világoskék, mint a ruha.
2014. jún. 14. 20:13
 4/31 anonim ***** válasza:
30%
Egy hülye mai divat, a menyaszörnyeknél. Egyáltalán nincs ilyen az illemben. Biztos nem ugyan úgy néz ki mint egy menyasszonyruha, ha meg igen és véletlenül valaki téged gondol a menyasszonynak az minek van egyáltalán ott.
2014. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem teljesen fehér, akkor nyugodtan mehetsz abban. Ha van benne kék, úgy nem lesz probléma.
2014. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
így más, ha nagyobb részt kék akkor nyugodtan mehetsz abban:)
2014. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem linkeled be a ruhát? akkor szerintem könnyebben meg lehetne mondani, hogy mennyire illetlen elmenni benne, és mennyire nem.
2014. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Ne nem csupa fehér, nyugodtan vedd fel. Én egy esküvőn fehér alapon fekete mintás ruhában voltam - fehér boleróval, fekete cipővel és táskával. Teljesen jó volt. Viszont a menyasszony (!) egyik 40-es rokona egy fehér, térdig érő csipkeruhát vett fel. Nem mondom, hogy megkövezték érte, de a háta mögött mindenki kibeszélte. A menyasszonynak igazi szép báli ruhája volt, szóval amellett eltörpült a fehér csipkecsoda, de ha egy egyszerűbb ruhája lett volna a menyának, elég gázul nézett volna ki.
2014. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
Én esküvőmre pizsibe is jöhetnék ha arra vágynál. Szóval te ismered a menyasszonyt, ha hisztis inkább mutasd meg neki esküvő előtt és majd ő szól ha nem tetszik neki.
2014. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Ugyan ilyen ruháról van szó, csak nem fekete cipővel.

[link]

2014. jún. 14. 20:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!