Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem illik fehérbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem illik fehérbe esküvőre menni?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem meg a ruhámat a barátom unokatesójának az esküvőjére.Ma megmutattam a hugának és teljesen készen volt, hogy hogyan tudok ennyire pofátlan lenni, mert fehér ruhába csak a mennyaszony és max. az édesanyja lehet, vagy pedig, ha dress code a fehér.

Mondtam neki, hogy szerintem ez nem így van, mert 1. láttam már mást is fehérbe, 2. nem teljes fehér.

Még nem hallottam erről a "szabályról", de szerintetek is új ruhát kellene beszereznem?


2014. jún. 14. 20:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg nem illik esküvőre teljesen fehérben, feketében és pirosban menni.
2014. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nagyon klassz!!! Vedd fel nyugodtan:)
2014. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%
Semmi gond a ruhaval, mehetsz benne.
2014. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
en nagyon szorosszivu vagyok illemben, de ezt a szep nyariruhat siman felveheted, senki nem fog menyasszonynak nezni :)
2014. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%

Pedig ez már elég régi illemszabály, hogy esküvőre fehérben (a menyasszony színe), feketében (gyász), pirosban (menyecskeruha színe) nem megyünk, bár úgy látom, manapság már kezd kimenni a divatból. Szerintem már nem veszik ezt annyira komolyan.

Ha meg nem is teljesen fehér a ruhád, akkor pláne nyugodtan felveheted.

2014. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezzel a ruhával kapcsolatban senkinek nem fordulna meg a fejében, hogy hú, el akarja lopni a figyelmet a menyasszonytól. Nyugodtan vedd fel! :)
2014. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

Mivel a kék rész átlátszó, egy kissé rövidnek tűnik a ruha, de csak egy színvak akadna ki azon, hogy ez fehér. Hát ez kék! Ha keresném, mert nem tudnám hova tettem, biztos nem azt mondanám, hogy "drágám, hol az a fehér ruhám?" :D

Ezzel szerintem nincs gond. A hosszával nekem lenne, de én konzervatív vagyok. :)

2014. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
83%
Ez a ruha teljesen oké egy nyári esküvőre, mellesleg én is inkább "kék ruhának" nevezném, ha beszélnem kellene róla.
2014. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Igen, de szerinte ilyenkor még fehér kiegészítő sem illik, mert a fehér csak és kizárólag a mennyasszony színe.
2014. jún. 14. 21:14
 20/31 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, akkor szerinte ősz hajú emberek se menjenek az esküvőre, mert fehéret hordanak a fejükön... A húg egy kicsit túllihegi a dolgot.
2014. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!