Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ne házasodjunk össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ne házasodjunk össze?

Figyelt kérdés
A párommal elsős gimnazista korunk óta együtt vagyunk. Most fejezzük be a harmadik évet az egyetemen. tehát lassan 7 éve együtt. Nekem 3 év van hátra, neki 2. A szüleink imádják egymás, minket is az összes rokon jóban van, mindenki szeret mindenkit és mi is úgy szeretjük egymást mint mikor megismerkedtünk. Múlt héten a párom megkérte a kezemet, mindenki örült, tartottunk családi bulit is. Ugye úgy illik, hogy az eljegyzést követi egy évben meghátasodni. Barátnőknek felhoztam a dolgot, hogy segítsenek, legyenek a koszorúslányaim, de húzták a szájukat, hogy naa azért ez elég bizarr, mi az, hogy egyetem közben összeházasodni. Ki fogok lógni a sorból stb. Párom barátai örülnek, támogatják a dolgot, segítenek, ahogy a család is, de ez a pár barátnő. Kezdek félni az egésztől. Az anyagiakkal nincs gond, após fizeti, ha már dolgoznánk és meglenne rá a pénzünk akkor is ő fizetné. Nem magyarok náluk így szokás, ha visszautasítom nagy sértés a kultúrájukra nézve. A lakhatással sincs, évek óta együtt élünk a párom lakásában, az enyém pedig ki van adva. Tehát még az se lenne, amit az egyik osztálytárs a fejemhez vágott, hogy prolik vagyunk,hogy összeházasodunk az egyik szülő nyakára. Gyereket se most szeretnénk. Szerintetek? Olyan boldog az egész család, mindenki készül erre, de én ezt hallgatom nap mint nap,hogy nem illek bele a magyar családidillbe, ha nem alapítok családot esküvő után. Még ha ez igaz is, rosszul kéne éreznem magam?

2014. jún. 10. 16:28
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
mobilról írok, elnézést a hibákért
2014. jún. 10. 16:29
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Akkor házasodtok, amikor akartok. A Ti döntésetek. Az a pár barátnő, nem lehet, hogy csak féltékeny? Ne feledd: akármit csinálsz, mindig lesznek olyanok, akiknek valami nem tetszik.
2014. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%
Tökéletes vagy, mindenki irigyel, bla bla bla...
2014. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Ebben az esetben azt mondom, tedd azt, amit a szívetek diktál. Sok boldogságot!
2014. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Rosszul választasz barátokat. Ennyi az egész. Akinek nem a boldogságod a legfontosabb, azzal ne barátkozz!
2014. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Utolsó fölösleges gúnyolódnod. Nem adtam rá okot, nem vagyok tökéletesm, ha az lennék,nem kérnék tanácsot.
2014. jún. 10. 16:33
 7/31 A kérdező kommentje:
vagyis most már második
2014. jún. 10. 16:33
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Ha imádjátok egymást és a családok is jól kijönnek csak nyugodtan. A barátnők csak féltékenyek,mert őket senki se akarja elvenni. Az én esküvőm előtt is volt 1-2 barátnő aki szerint "nem kéne házasodni". Kíváncsi lennék ha te ezt mondanád az ő esküvőjük elött. Meglennének sértődve.
2014. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak azt magyarázza el valaki, hogy van itt a gyikon minden 20-as évei elején járó embernek saját lakása, mert a valós életbe még albérletre is alig telik nekik egyetem mellett?
2014. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 raffinito válasza:
31%
A házasság csak egy " karika" az ujjadon . Ha például teherbe esnél akkor lenne nehezebb az egyetem. de most még nem . befejezed te az egyetemet meg a barátod és utánna csináltok egy családot és minden megvan oldva.MINDÍG A CSALÁ DVÉLEMÉNY A LEGFONTOSABB!
2014. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!