Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te örülnél neki ha ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te örülnél neki ha ezzel lepnének meg?

Figyelt kérdés
Barátnőm a párjával nemsokára meglátogat minekt, külföldön élünk és 5 napig maradnak. Múltkor elmondta barátnőm hogy mikor tőlünk hazamennek rá pár napra házasodnak össze , de senki vendég nem lesz, gyűrű se, csak bemennek és összeadják őket. Arra gondoltam hogy csinálnék nekik egy esküvői tortát anándékba, nem valami agyondiszitettet csak egy szolid fehér tortát egy kis esküvői párral a tetején. Szerintetek ez jó ötlet? Ti örülnétek neki ha ezzel lepnének meg titeket?
2014. máj. 27. 15:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Itt valaki tuti be van savanyodva! De Engem nem izgat!Nekem ilyesmikkel nem tudják elrontani a napon! :)
2014. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,főleg a pezsgő :) Örülnék!
2014. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!