Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te örülnél neki ha ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te örülnél neki ha ezzel lepnének meg?

Figyelt kérdés
Barátnőm a párjával nemsokára meglátogat minekt, külföldön élünk és 5 napig maradnak. Múltkor elmondta barátnőm hogy mikor tőlünk hazamennek rá pár napra házasodnak össze , de senki vendég nem lesz, gyűrű se, csak bemennek és összeadják őket. Arra gondoltam hogy csinálnék nekik egy esküvői tortát anándékba, nem valami agyondiszitettet csak egy szolid fehér tortát egy kis esküvői párral a tetején. Szerintetek ez jó ötlet? Ti örülnétek neki ha ezzel lepnének meg titeket?
2014. máj. 27. 15:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes hogy egyesek már egyből a problémát látják meg mindenben! pedig vannak dolgok amiket csak élvezni kell és kész! :)
2014. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy nem az volt a kérdés hogy jó ötlet e ,hanem az hogy örülnél e neki? :)
2014. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Egyébként repülővel haza tudja vinni a tortát!

Anyum cukrász és ő csinált már tortát Görögországban élő megrendelőnek. Az ismerős simán elvitte repülővel a tortát és a sztyuvik még be is rakták neki hűtőbe a gép indulása előtt. Megoldható!!!

2014. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szép gesztus, de én inkább valami maradandót adnék egy sütizés mellett.
2014. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%

12 . ! Te vagy a (le)pontozó bíró ?!

Szerintem korrekt válaszokat kapott a kérdező ... kivéve egy két választ ! :/ Nem is értem ,hogy juthat az eszébe valakinek ,hogy majd a tortával utaznak haza :D . Ha minket lepnének meg ilyen formában a barátaink egyértelmű lenne ,hogy azt a tortát közösen fogyasztanánk el !

2014. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
látom van olyan eszement, aki úgy gondolja, hogy a tortát hazahoznák ... nem, nem hoznák haza ... szolid jókívánságok közt elfogyasztanák ... igen, jó ötlet
2014. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam ahogy a 10-es hozzászóló irta, bontanánk egy pezsgőt, sok boldogságot kivánnánk nekik. Igy talán lenne egy kis ünnepi hangulat, egy szép emlék és nem utolsó sorban egy esküvői torta :)
2014. máj. 27. 16:07
 18/22 anonim ***** válasza:
11%

Én voltam aki ràkérdezett hogy haza vinnék e a tortàt.

nem értem miért baj ha erre a dologra is ràvilàgitok, ez olyan mint halotti tort csinálni egy haldoklonak.

2014. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan már utolsó ... -.-

Talán neked nem esne jól a gesztus ,nem örülnél egy ilyen meglepinek ?! o.O

2014. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
6%
Ne izgulj,nem Én vagyok a bíró :)
2014. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!