Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te örülnél neki ha ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te örülnél neki ha ezzel lepnének meg?

Figyelt kérdés
Barátnőm a párjával nemsokára meglátogat minekt, külföldön élünk és 5 napig maradnak. Múltkor elmondta barátnőm hogy mikor tőlünk hazamennek rá pár napra házasodnak össze , de senki vendég nem lesz, gyűrű se, csak bemennek és összeadják őket. Arra gondoltam hogy csinálnék nekik egy esküvői tortát anándékba, nem valami agyondiszitettet csak egy szolid fehér tortát egy kis esküvői párral a tetején. Szerintetek ez jó ötlet? Ti örülnétek neki ha ezzel lepnének meg titeket?
2014. máj. 27. 15:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
És magával viszik a tortàt vagy mi? esetleg előbb felvàgjàk mint házasok lennének?
2014. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Ez szép ötlet Tőled!

Mivel nem csapnak nagy felhajtást,így szerintem egy icipici torta megtenné,egy amolyan kis kétszemélyes miniatűr torta,és azt el is tudják vinni ha akarják!

Se vendég se gyűrű?Nincsen rá pénzük vagy csak szembe mennek egy hagyománnyal?

2014. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem tartom jó ötletnek. A torta nagyon ünnepi, ők meg szolidan, kettesben akarják tartani az egybekelést. Ketten amúgy sem esznek meg egy egész tortát...
2014. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
igen, jó ötlet ... én örülnék neki a helyükben
2014. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
külföldről hogy viszi haza a tortàt? ami utána napokat áll a hűtőbe? Érdekes..
2014. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%

De...haza viszik a tortát a repülőn vagy a kocsiban? tudod, hogy 10 ezer fok van? szerintem hülye ötlet.


Ha van pénzetek, inkább csináltass nekik gyűrűt, ha a pénz miatt tartanak kis esküvőt.

2014. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy tortát csinálhatsz nekik, úgy hogy nálatok egyék meg (ha babonásabbak akkor nem szerencsés rá esküvői pár a tetején), kánikulában nem jó tortát több órán át autóval utaztatni, még hűtőtáska is kiolvad pár óra után.
2014. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem szép gesztus tőled :-) ! Nagyon jó ötlet ! Igen ,örülnénk !!!
2014. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg repcsivel mennének, akkor egy vagyon lenne nekik hazavinni, gondolom a standard kézipoggyász táskájukba nem férne bele.
2014. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Jajj .. ne legyetek már ünneprontóak ! Az a torta 5 nap alatt simán elfogy ,végül is 4-en vannak rá . + Egy jobb féle pezsgő ;-) .Tuti a siker ! Jó sütést ,aztán finom legyen ám ;-) !
2014. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!