Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » S. O. S. esküvő előtt állunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. esküvő előtt állunk és ellopták a gyűrűm? Hogyan mondjam el a páromnak egyáltalán, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még csak eljegyzés volt, esküvő nem. A gyűrűmet viszont ellopták, az dolgozó asztalra tettem hétvégén, és hétfőn voltak az UPC-es, nem ügyeltem rá és nem őriztem. El is felejtkeztem hogy itt maradt a gyűrűm, viszont ma kerestem és nem találtam SEHOL átkutattam az egész házat! Mit tegyek???
2014. máj. 14. 19:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Hááát meg úgy őszintén... ha fel is jelentenéd, azt mondanák, hogy miért nem figyeltél rá eléggé. Meg ha idegen van a lakásodban, miért nem voltál ott velük... tudom, nagyon gázos szitu ez, én is állatira ki lennék akadva...

Mindenképp mondd el a vőlegényednek.

2014. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5%
Ez kamu elvesztés. Én sem hinném el, hogy így történt, ő sem fogja. Az a gyűrű egy fontos jelkép, elkísért volna az életedwen kersztül. Te meg első alkalommal letszed, csak úgy etc etc. Ellopták. Mese habbal.
2014. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért vetted le a gyűrűt? És ha tudtad, hogy idegenek jönnek miért nem tetted biztos helyre?


Mondd el a párodnak. Bár (igaz női fejjel gondolkodva) előbb vetném a szemedre, hogy nem hordod, mint hogy ellopták.

Gondolom otthon történt az eset és a párod is ott tartózkodhatott. Lehet simán elrakta és várja mikor szólsz neki. Szép kis lecke lenne.


Előbb beszéljétek meg a dolgot és utána szólni, hogy ellopták.

2014. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

OFF: Barátnőm eljegyzés után egy héttel kirázta takarításkor a hóba.... az egész család (vőlegény is) négykézláb keresték, jól meg is fáztak, de meglett!

Utána gyorsan megszenteltették. 4 gyerekük van azóta...

ON: én is rögtön elmondanám a vőlegényemnek

2014. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Az enyémet 2 hónappal a lagzi után megette a macska (sajnos nem vicc...)
2014. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!