Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Májusban megyünk a Vőlegényemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusban megyünk a Vőlegényemmel esküvőre, milyen ajándékot vigyünk? Én nem ismerem őket nagyon, de páromnak sincs ötlete. Ami a háztartáshoz kell az mind megvan nekik.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
pénzt!
2012. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is pénzt!
2012. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is pénzt. Vannak ízléses esküvőre való képeslapok. Kinyitható képeslap "zsebbel" amibe a pénzt bele lehet csúsztatni.
2012. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Pénzt, szerintem is.
2012. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Csatlakozom,pénzt.Abból bármit lehet venni.Mást esetleg akkor,ha mondanak valamit,hogy figyelj,kellene egy ágynemü,egy házimozi,stb.De ha ilyent mondanak,és mindenből kapnak 8-at,akkor az már az ifjú pár problémája.De persze ez se akkora probléma,mert el lehet mindent adni...és akkor ott vagyunk megint,hogy pénz van.
2012. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Pénzt, ebben:

[link]

2012. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is pénzt.


Mindenkit lepontoznak, mert azt írják, hogy pénz. A lepontozók miért nem adnak valami ötletet? Mert hiába írja eddig minden válaszoló ugyanazt, egyik sem hasznos válasz...

2012. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a pénz tényleg jó ötlet. delehet akár mellé valami kis emléktárgyat is csempészni. nekem mikor volt esküvőm tudom örültem ha kaptam valami maradandót is. pl egy szép fényképalbum, fotókeret, mind olcsó és szép emlék lehet. szerintem.
2012. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszönöm a 6-osnak az ötletet! 800 Ft-ért sikerült találnom! Ez biztos jó móka lesz majd nekik!
2013. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!